Zdraví

Darujte zdraví v balíčku

Sbírání kytiček

Pomalu se blíží Vánoce a většina z nás už pomalu shání vánoční dárky. Pokud hledáte inspiraci, podívejte se na nabídku vánočních balíčků. Zakoupené přípravky máte rovnou zabalené a navíc je zpravidla koupíte se slevou nebo se zajímavým dárkem. Dnes přinášíme tipy na balíčky zaměřené na zdraví.

Spektrum 50+

Spektrum 50+

Spektrum 50+
Nevíte, co koupit svým rodičům? Pořiďte jim multivitaminový přípravek Spektrum 50+, který byl navržen speciálně pro potřeby organizmu žen a mužů nad 50 let věku. Sektrum 50+ obsahuje potřebné vitaminy a minerály obohacené výtažkem kořene ženšenu, jenž pomáhá zachovat životní sílu, energii a vitalitu. Součástí složení je i látka DMAE (Dimethylamincethanol), která má pozitivní vliv na mentální funkce a podporuje činnost paměti. Dárkové balení v plechové dóze obsahuje 60 + 30 tablet přípravku, tedy měsíc užívání zdarma. Doporučená cena v lékárně je 389 Kč.
 

Spektrum Energy

Spektrum Energy

Spektrum Energy
S tímto přípravkem si doplníte energii během náročného dne. Speciálně navržené složení vám umožní oddálit počátek únavy a zvýšit intenzitu fyzické aktivity. Přípravek Spektrum Energy je určen zejména lidem, kteří jsou vystavováni stresovým situacím, dále při zvýšené fyzické či psychické námaze, v období vyčerpanosti a únavy nebo při nesprávné životosprávě. Díky svému složení totiž pomáhá zvyšovat spalování tuku a kalorií. Přípravek Spektrum Energy je unikátní tím, že všechny vitaminy a stopové prvky pocházejí z organických zdrojů. Jsou tedy dobře vstřebatelné a využitelné lidským organizmem. Dárkové vánoční balení obsahuje 60 + 30 tablet přípravku, měsíc užívání navíc a jeho doporučená cena v lékárnách je 319 Kč.
 

Proenzi 3+

Proenzi 3+

Proenzi 3+
Pod vánoční stromek můžete svým blízkým nadělit dárek, který jim udělá radost. Anebo dárek, který jim udělá radost při každém kroku. Oblíbená kloubní výživa Proenzi 3+ přináší aktivní život plný pohybu, bez obav z bolesti. Exkluzivní vánoční edice doplňku stravy Proenzi 3+ obsahuje měsíční kúru v hodnotě 400 Kč zdarma a navíc DVD Miroslav Donutil v Lucerně jako dárek. Orientační cena v lékárně 839 Kč včetně DPH. Vánoční balení: 180 + 90 tablet ZDARMA + DVD Miroslav Donutil v Lucerně.
 

Refit

Refit

Refit
Bolí vás záda a klouby, či sportujete a někdy si namůžete svaly? Teď už nemusíte pracně shánět zvláštní přípravek na každou bolístku. Ve speciálním balíčku s výrobky Refit naleznete vše potřebné. Od Koňského balsamu přes Refit Ice gel s mentholem a Opodeldok hřejivý až po masážní hvězdici, která pomůže uvolnit zatuhlé svaly.

Skořice obsažená v Opodeldoku hřejivém podpoří krevní oběh a příjemně rozehřeje svaly. Zázvor zmírní bolest a záněty při artritidě a směsice extraktů z rozmarýny lékařské a levandule lékařské uleví od bolesti kloubů a svalů a pomůže při revmatismu. Koňský balsam vyrobený podle tradiční švýcarské receptury je plný blahodárných bylinek a najde využití při bolestech svalů, kloubů, šlach a páteře. Tento balzám v sobě zahrnuje unikátní rašelinový extrakt (Humic Acid), který přípravku propůjčuje velmi silné účinky. Refit Ice gel skvěle pomůže na unavené a namožené svaly, osvěží je a urychlí jejich regeneraci. Tuto vyváženou kombinaci přípravků vhodně doplňuje masážní hvězdice, jež poskytne okamžité uvolnění bolavým svalům. Masáž hvězdicí je vhodné provádět přes oděv kdykoliv během dne. Dárkový balíček, který obsahuje Refit Ice gel s mentholem 230 ml, Opodeldok hřejivý 200 ml, Refit Koňský balsam 230 ml a masážní hvězdici lze od konce listopadu volně zakoupit v lékárnách nebo na internetových stránkách www.bolivaszada.cz. Před použitím je nutno si přečíst informace na výrobku. Doporučená cena za balení je 399 Kč.
 

Detoxikační balíček pro ženy

Detoxikační balíček pro ženy

Detoxikační balíček pro ženy
Zima, v našem případě měsíce listopad a prosinec, je podle staročínského zdravotního kalendáře obdobím okruhu ledvin. Ty ovládají kosti, páteř a z psychické oblasti zasahují do center úzkosti. Víme, že moderní společnost a současný člověk trpí úzkostí. Ledvinový okruh patří k nejdůležitějším. Moderní doba nás nutí k úplnému opaku klidu, který nám udávají přírodní zákony. Za toto narušení pak platíme nemocemi ledvinového okruhu, které se promítají na vylučovací orgány a kůži, u žen na gynekologické ústrojí. Darujte jim balíček pro detoxikaci v tomto období. Balíček obsahuje 4 preparáty za cenu 1 404 Kč. www.joalis.cz
 

Vibovit s hračkou

Vibovit s hračkou

Zdravý dárek pro děti!
Děti jsou v zimních měsících náchylnější k různým onemocněním, měli bychom proto posilovat jejich imunitu, aby se nepříznivým vlivům mohly lépe bránit. Děti přitom mohou jíst vitamíny skutečně rády! Nevěříte? Zkuste jim nabídnout želé multivitaminy Vibovit ve tvaru zvířátek, bonbónky tak mohou snadno rozžvýkat a polknout. Nyní jsou navíc k dostání ve speciálním vánočním balení, jehož součástí je také veselá hračka opičky nebo krokodýla.

Multivitaminy Vibovit obsahují vyvážený poměr 11 nezbytných vitaminů a minerálů, které mladý organismus pro svůj optimální růst potřebuje. Doporučené cena vánočního balení multivitaminů Vibovit je 299 Kč. www.vibovit.cz
 

Allivictus

Allivictus

Efffi Gold + Allivictus Spray + Allivictus Tinktura
Vánoční dárkový balíček obsahuje emulzi s účinnou látkou z jedu chřestýšovce zpomalující stárnutí pokožky a tvorbu vrásek. Balení obsahuje také jedinečné produkty Allivictus, které jsou vyrobené z odrůd českého a slovenského česneku a jsou pomocníkem pro vaše zdraví. Allivictus Tinktura je unikátním komplexem účinných látek pro posílení imunitního systému. Emulzi Efffi gold se zmijím jedem má v oblibě i Gábina Partyšová či hollywoodské hvězdy Gwyneth Paltrow či Hilary Swank. Koupíte za 1 190 Kč na www.effi.cz, www.allivictus.cz.

Herb-pharma

Herb-pharma

Herb-pharma
Balíček obsahuje nosní sprej, aurekon drops forte a citrovital kapky. Produkty, které v zimě určitě oceníte. Nosní sprej využijete při rýmě, citrovital kapky posílí vaši obranyschopnost a pomůžou překonat nachlazení a aurekon drops přispěje k hygieně vašich uší.

Připravila: Katka
Foto: archiv firem
6. 12. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků