Kosmetika

Dekorativní kosmetika inspirovaná pivoňkou

Sbírání kytiček

Pivoňka je symbolem krásy a ženskosti a každé jaro nás potěší svými okouzlujícími květy. Podle středomořské legendy nosila toto jméno i půvabná nymfa, jež byla tak krásná, že ji jednoho dne proměnila žárlivá bohyně v pivoňku. Vyzkoušejte i vy voňavé výrobky od L´OOCITANE.

Značka L´OCCITANE se při přípravě své kolekce zaměřila na přírodní zdroje a přirozenost. Žádný z výrobků neobsahuje parabeny. Žádný z nich rovněž neobsahuje víc než 2 % umělých pigmentů a 5 % silikonů. Každý naopak obsahuje exkluzivní přírodní výtažky z pivoněk se zjemňujícím účinkem. Obsahují také slídový prach a provensálskou pivoňku.
 

 Tónovací pudr

Tónovací pudr

Tónovací pudr Pivoňka – Mine d’Or
Tváře rozkvetlé jak záhon překrásných pivoněk.
Odrůda pivoňky, která inspirovala tento pudr, se jmenuje Mine d’Or a v překladu znamená zlatý důl. Zlatavý odstín pivoněk, z nichž je tento pudr složen, doslova rozsvítí obličej, který postupně dostane hřejivý bronzový vzhled s nádechem korálově růžové. Limitovaná edice.
 

 Rozjasňující pudr Pivoňka

Rozjasňující pudr

Rozjasňující pudr Pivoňka – Etoile des Neiges
Rozkvést jako květina je tak snadné. Etoile des Neiges (Sněhová vločka) je bílá pivoňka, kterou je tento pudr přímo inspirován. Pastelová zeleň odstraní rudost, světlá lila vyjasní matnost a směsice čerstvé růžové a čisté bílé komplexně rozsvítí a vytónuje celou tvář. Limitovaná edice.
 

 Balzám na rty Pivoňka

Balzám na rty Pivoňka

Balzám na rty Pivoňka – Baume de Paeon
Jemný balzám pro květinově hebké rty. Podle staré řecké legendy byl bůh podsvětí Hádes vyléčen uklidňujícím balzámem vyrobeným z kořene pivoňky. Touto legendou se L’OCCITANE nechala inspirovat při tvorbě jemného balzámu na rty. Obsahuje výživné a zklidňující bambucké máslo (v 10 % koncentraci), vitamín E s antioxidačními účinky a zvláčňující výtažek z pivoňky. Tento balzám chrání rty a dodává jim růžový lesk se zlatým třpytem. Dermatologicky testováno. Limitovaná edice.

Autor: Katka
Foto: fotobanka iStock, L´OOCITANE
 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků