Dercos Neogenic

Trápí vás řídké vlasy?

Titulka pro: Dercos Neogenic

 

Trápí vás řídké vlasy? Toužíte po bohaté hřívě, ale ať děláte, co děláte, vytoužený objem nikde? Právě vás potěší světová inovace Vichy – DERCOS NEOGENIC, první kúra pro znovuobnovení vlasů.

Je výsledkem 20-ti let výzkumu vědců, který se zaměřil na roli kmenových buněk při vzniku nového vlasu. Proces, který se vědcům podařil identifikovat, je klíčový pro nové vlasy, ačkoliv vypadá prostě: vlasový váček je schopen tvořit vlasy, jen pokud je v optimálním, takzvaně hypoxickém prostředí.


Díky objevu unikátní patentované molekuly Stemoxydine 5% nyní můžeme toto optimální prostředí a následný růst vlasu stimulovat. Je totiž hlavní účinnou látkou v kúře DERCOS NEOGENIC.

DERCOS NEOGENIC

DERCOS NEOGENIC

 

Účinnost této kúry byla testována pod dermatologickou kontrolou Dr. Pascala Reygagne, v nemocnici St. Louis v Paříži. Klinická studie na 101 osobách prokázala, že po 3 měsíční kúře přibyde průměrně 1 700 nových vlasů, což odpovídá zvýšení hustoty vlasů o celých 8% oproti začátku studiea 4% oproti placebu. Takto objektivně naměřený výsledek je pro ryze kosmetický přípravek naprosto výjimečný. Kúra DERCOS NEOGENIC je určena i pro citlivou vlasovou pokožku: je hypoalergenní a bez parabenů.

 

Její textura je nemastná, nelepivá a má svěží, příjemnou parfemaci. Jedno složení je určeno pro ženy i muže. Přesná denní dávka je obsažena v jedné ampuli. Ta se aplikuje ráno nebo večer na suché nebo vlhké vlasy. Pro příjemné nanášení je kúra vybavena ergonomickým aplikátorem z bílého bronzu. Ten umožní promasírovat vlasovou pokožku doporučenými cik-cak pohyby a cíleně aplikovat kúru. Pro optimální výsledek je doporučeno používat kúru po dobu 3 měsíců.


Kúra DERCOS NEOGENIC je k dostání ve dvou variantách balení (14 nebo 28 ampulí) exkluzivně v lékárnách.


Připravila: Katka
Foto: L´Oréal
4. 12. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX ORGANISMU

Trpím lupénkou, takže potřebuji pravidelný detox ...

POSÍLENÍ IMUNITY U DĚTÍ

Prosím o zkušenost, radu, čím posilovat imunitu u dětí.

BATOH NA OBJEDNÁNÍ

Zdravím, poradíte prosím na jakém e-shopu vybrat batoh do ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz