Dercos Neogenic

Trápí vás řídké vlasy?

Titulka pro: Dercos Neogenic

 

Trápí vás řídké vlasy? Toužíte po bohaté hřívě, ale ať děláte, co děláte, vytoužený objem nikde? Právě vás potěší světová inovace Vichy – DERCOS NEOGENIC, první kúra pro znovuobnovení vlasů.

Je výsledkem 20-ti let výzkumu vědců, který se zaměřil na roli kmenových buněk při vzniku nového vlasu. Proces, který se vědcům podařil identifikovat, je klíčový pro nové vlasy, ačkoliv vypadá prostě: vlasový váček je schopen tvořit vlasy, jen pokud je v optimálním, takzvaně hypoxickém prostředí.


Díky objevu unikátní patentované molekuly Stemoxydine 5% nyní můžeme toto optimální prostředí a následný růst vlasu stimulovat. Je totiž hlavní účinnou látkou v kúře DERCOS NEOGENIC.

DERCOS NEOGENIC

DERCOS NEOGENIC

 

Účinnost této kúry byla testována pod dermatologickou kontrolou Dr. Pascala Reygagne, v nemocnici St. Louis v Paříži. Klinická studie na 101 osobách prokázala, že po 3 měsíční kúře přibyde průměrně 1 700 nových vlasů, což odpovídá zvýšení hustoty vlasů o celých 8% oproti začátku studiea 4% oproti placebu. Takto objektivně naměřený výsledek je pro ryze kosmetický přípravek naprosto výjimečný. Kúra DERCOS NEOGENIC je určena i pro citlivou vlasovou pokožku: je hypoalergenní a bez parabenů.

 

Její textura je nemastná, nelepivá a má svěží, příjemnou parfemaci. Jedno složení je určeno pro ženy i muže. Přesná denní dávka je obsažena v jedné ampuli. Ta se aplikuje ráno nebo večer na suché nebo vlhké vlasy. Pro příjemné nanášení je kúra vybavena ergonomickým aplikátorem z bílého bronzu. Ten umožní promasírovat vlasovou pokožku doporučenými cik-cak pohyby a cíleně aplikovat kúru. Pro optimální výsledek je doporučeno používat kúru po dobu 3 měsíců.


Kúra DERCOS NEOGENIC je k dostání ve dvou variantách balení (14 nebo 28 ampulí) exkluzivně v lékárnách.


Připravila: Katka
Foto: L´Oréal
4. 12. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

inzerce

ŽHAVÉ DRBY

PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Kde by se teď na poslední chvíli dal ještě zařídit ...

SVATEBNÍ DAR

Ahojky, hledám nějaký dobrý obchod nebo e-shop kde mají ...

OPAKUJÍCÍ SE ZÁNĚT MOČOVÝCH CEST

Prosím poraďte co pomáhá na vracející se záněty ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz