Diskuze

Název tématu
Popis tématu
VLOŽIT TÉMA DO DRBÁRNY
ZALOŽIT TÉMA

Bion3
kajka11

Má někdo zkušenost s Bion3? Jsou to multivitamíny s probiotiky.
OTEVŘÍT TÉMA ()

Náplně do elektronických cigaret
Věrka363

Zdravím, máte prosím zkušenost s náplněma do elektronických cigaret od Vapemania? Nakupujete na tomto e-shopu https://www.vapemania.cz?
OTEVŘÍT TÉMA (3)

Vitamíny v těhotenství
Majki636

Ahoj, měla bych dotaz na maminky. Zajímalo by mě jestli jste braly v těhotenství nějaké vitamíny či doplňky ? Je potřeba takové věci konzultovat s gynekologem ? Ptala jsem se v lékárně a všechny tady ty věci jsou volně dostupné bez předpisu, ale stejně pořád váhám jestli se nezeptat gynekologa alespoň na doporučení no :/. Budu ráda za rady a popřípadě co konkrétně jste braly vy.
OTEVŘÍT TÉMA (2)

Prodietix
Majki636

Je tu nějaký dobrák, který drží tady tu dietu i přes svátky ? Já na ní zatím jsem, ale přemýšlím, že bych přes svátky přerušila :/
OTEVŘÍT TÉMA ()

Parfém na zimu
Majki636

Holkyy, jaké parfémy používáte teď v zimě ? :))
OTEVŘÍT TÉMA ()

Vánoce-- dárky
Ronda

Zdravím, tak už máte nakoupené dárky pro své blízké? Já už skoro všechno jestě je musím zabalit a zbývá mi koupit ještě dárek pro našeho 1,5 letého syna. Chtěla bych něco co by ho zaujalo a vydržel u toho. Kdyby jste mi někdo dal nějaký typ budu ráda.
OTEVŘÍT TÉMA (4)

Výživový poradce
Majki636

Ahoj, ráda bych si rozšířila obzor a poprosila o doporučení na opravdu dobrého výživového poradce ? Přemýšlím nad tím už dlouho a přijde mi to jako dobré předsevzetí začít se sebou něco dělat :)
OTEVŘÍT TÉMA (2)

UM
SoniaCer

Ahoj, chtěla bych se zeptat když dítěti nesedlo umělé mléko, tak jak dlouho trvá než se dítěti při přechodu na jiné uleví ? U nás jsou to velké problémy s kakáním a bolení bříška :(
OTEVŘÍT TÉMA (1)

Salony v Praze
Majki636

Ahoj, mohla bych poprosit o doporučení, komu se v Praze svěřit do péče ohledně laserové epilace, aby byla opravdu dobře provedná?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Sexuální hračičky
DankaKa

Holky, změnila někomu sex erotická hračka? A pokud ano, tak jaká?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Clip ip
DankaKa

Holky, koukala jsem na možnosti zahuštění vlasů a nejdostupnější se mi dá varianta clip in. Nejvíc se mi líbí ty od https://www.clip-in-vlasy.eu/? Když do nich ale budu investovat, tak bych se ale chtěla zeptat jak dlouho vydrží? A jak se vlasy vlastně udržují a taky upravují?
OTEVŘÍT TÉMA (2)

Maledivy v zimě?
SoniaCer

Holky, jezdíte některá na Maledivy? Jaké je tam počasí v zimě? Je tam teplo? My si chceme dát k vánocům cestu za teplem a tu tak trochu spojit se svatbou. Je možné tohle uskutečnist? Má někdo zkušenosti?
OTEVŘÍT TÉMA (1)

Sex
SoniaCer

Holky, tak nějak doma máme na pořadu dne téma sexu... Chlap má chuť na sex, všechno ok, ale… moc mu to nejde, no.Tak bych ráda za doporučení účinného, ale kvalitního přípravku. Díky moc.
OTEVŘÍT TÉMA ()

Zlepšení sexu
DankaKa

Ahojky ženy, doma docela uvažujeme nad tím, že bychom chlapovi koupili přípravek na zvýšení chuti na sex. Co jsem se tak ale koukala, tak na trhu je toho celá řada. Jaký produkt se osvědčil vám?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Zimní dovolená
DankaKa

S manželem plánujeme dovolenou, jako myslím na lyže), ale jsme docela v háji, protože do auta se lyže naše a dětí dohromady nevejdou. Navíc chceme jet do zahrančí... Takže řešení je rakev na auto... Kam pro ni?
OTEVŘÍT TÉMA (1)

Hrnce
DankaKa

Dobrý den, mám jenom takový rychlý dotaz. V jakých hrncích vaříte? My máme doma takovou už starou sadu, uši popadaný, pokličky rozbitý, no co budu povídat, že. No a hledám teď právě nějaké nové nádobí a docela mě zaujalo titanové nádobí https://www.zgastro.cz/40-3-dilna-sada-nadobi. Máte s tímto materiálem v kuchyni zkušenosti?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Autosedačka
Stavilka

Ahoj, vybíráme autosedačku. Záleží nám na bezpečnosti dítětě. Mátě nějaké zkušenosti?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Vapemania
Majki636

Nemá prosím někdo z vás náplně do cigaret tady z toho eshopu ? Jak jsou na tom chuťově ?
OTEVŘÍT TÉMA (1)

Posilovna doma
DankaKa

Holky, mám takový nápad… Uvažuju, že si udělám něco jako domácí posilovnu... Jako já mám vybráno - chci tam běžící pás. No, jenže toho nápadu se chytl i chlap a ten chce posilovací lavici. Nemáte náhodou některá zkušenosti, že byste doporučila nějakou dobrou?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Vánoce :)
DankaKa

Holky, co kupujete letos na vánoce mamce? Já jsem úplně bez nápadu. Přijde, že vše má… Tak nevím, budu ráda za každý tip.
OTEVŘÍT TÉMA (5)

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BION3

Má někdo zkušenost s Bion3? Jsou to multivitamíny s ...

NÁPLNĚ DO ELEKTRONICKÝCH CIGARET

Zdravím, máte prosím zkušenost s náplněma do ...

VITAMÍNY V TĚHOTENSTVÍ

Ahoj, měla bych dotaz na maminky. Zajímalo by mě jestli jste ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz