Diskuze

Název tématu
Popis tématu
VLOŽIT TÉMA DO DRBÁRNY
ZALOŽIT TÉMA

dárek pro roční dítě
MartinkaD

Jdu si sem pro radu jaký dárek zvolit pro roční dítě (kluka)?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Káva
MartinkaD

Ahojky jaký druh zrnkové kávy kupujete, chceme si koupit s manželem koupit nový kávovar, tak zatím zjišťuji jaká káva je dobrá .-)
OTEVŘÍT TÉMA ()

tepfactor.cz
Karl

Zdravím, ráda bych se zeptala zda máte někdo zkušenost s TEPFACTOR.CZ? Docela mě to láká vyzkoušet, máme spoustu kamarádů, se kterými by jsme si tak mohli udělat skvělý výlet a trochu se uvolnit, ale zajímalo by mě, jestli to vůbec stojí za to?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Elektrokolo
DankaKa

Ahoj holky, tak co vánoce, už přemýšlíte… Můj chlap si letos přeje elektokolo. Koukala jsem na net a zaujala mě nabídka https://www.fitham.cz/panska. Máte prosím rady, na co se při výběru zaměřit?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Vitamin D
Carollli

Ahoj maminky, sháním pro malou nějaké déčko v kapkách, znáte něco osvědčeného? Předem díky.
OTEVŘÍT TÉMA (1)

Těhotenství a vitamíny
Majki636

Ahoj, ráda bych se zeptala jestli nemá některá z vás zkušenost s vitamíny superfolin ?
OTEVŘÍT TÉMA ()

výživový poradce
žanet

Dostala jsem doporučení do Světa zdraví. Uvítala bych rady a zkušenosti.
OTEVŘÍT TÉMA (1)

Vlasy
Jarkova

Chci se zeptat, kde najít nej stránku na prodloužení vlasů? Kde vám poradili aj třeba za dobrou cenu.
OTEVŘÍT TÉMA ()

Vánoce? :D
SoniaCer

Ahojky :) Měla bych dotaz… Blíží se vánoce a mě by zajímalo, co svým chlapům dáváte? Dáváte nějakou romantiku nebo třeba i běžné věci?
OTEVŘÍT TÉMA (6)

Kabelky
DankaKa

Ahojky :) Holky, kde kupujete značkové kabelky? Jde mi konrétně o značku TH. Jako v obchodech toho moc není a to co je, není hezký… Ale… Říkala jsem si, že bych mrkla na net, ale mám strach, abych nekoupila fake. Díky.
OTEVŘÍT TÉMA ()

Clip in
SoniaCer

Ahoooj :) Koukala jsem se na možnosti prodloužení vlaů a hodně mě zaujala ta metoda clip in. Jak to s příčesky od https://www.clip-in-vlasy.eu/? Neničí se používáním ty clipy? Jako myslím ty clip in... Neztrácí kvalitu?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Intim gel
DankaKa

Milé dámy :) poradítě mi prosím nejlepší mycí gel na intimní hygienu? Díky moc.
OTEVŘÍT TÉMA ()

Voňavé dárečky
DankaKa

Ahoj :) Tak léto za náma, zima před náma a s ní zase vánoční shony... Už se zase začínám poohlížet a hledám inspiraci... Letos bych ráda manželovi k vánocům koupila parfém, ale tak nějak nevím kde... Jako jasně, vím, že jsou parfumerky, ale přijde mi to tam zbytečně drahé. Jsou třeba nějaké alternativy, kde se dá sehnat parfém levně a je to origo?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Krematorium zvířat
DankaKa

Přeji všem krásný den a prosím o vaše názory.... Docela mě zaujala služba kremace zvířat. V Praze to zajišťuje společnost https://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Budu ráda za vaše postřehy, děkuji.
OTEVŘÍT TÉMA ()

Nosič
DankaKa

Ahoj všem, mám dotaz. S manželem sháníme střešní box, takovou tu rakev. Chceme ale opravdu kvalitu. Co myslíte, kde se dá pořídit? Jde o to, že přes léto jsme zjistili, že auto nám je prostě malý a potřebujeme rozšířit úložný prostor…
OTEVŘÍT TÉMA ()

Inkontinence
SoniaCer

Holky, babičku nám začala trápit inkontinence... A samozřejmě je z toho docela špatná. Chci ji co nejvíce ulevit. Jaké hygienické pomůcky se vám osvědčily?
OTEVŘÍT TÉMA (2)

Svatba
SoniaCer

Holky, co soudíte a vůbec, jak se tváříte na svatbu v zahraničí? Myslím tím jako v případě českých snoubenců, co se prostě vyrazí vzít do nějaké krásné destinace? Třeba teď na podzim krásná svatba u moře? Jak to vlastně probíhá? A máte zkušenosti třeba s nějakou agenturou?
OTEVŘÍT TÉMA (1)

Sedačka
SoniaCer

Holky, mám na vás dotaz… Mám malýho - 10 měsíců. Když ho vozíme v autě v sedačce, tak je neskutečně spocený. Jsou nějaké sedačky s nějakým větráním nebo tak něco?
OTEVŘÍT TÉMA ()

Lednice
DankaKa

Vážení, měla bych dotaz. Domů scháníme novou lednici. Máme jistou představu o kvalitě. Určitě nechceme šetřit, ale rozhodně nechceme vyhazovat peníze na něco, co není kvalitní. Jaká značka nebo třeba i přímo model vám sedl? A jaký třeba zase nekupovat?
OTEVŘÍT TÉMA (1)

Školní batoh na druhý stupeň
Ronda

Ahojky, máte někdo zkušenost s nějakými kvalitními batohy do školy? Dceři se rozpadá z loňského roku, tak potřebuji nějaký nový!
OTEVŘÍT TÉMA (5)

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DÁREK PRO ROČNÍ DÍTĚ

Jdu si sem pro radu jaký dárek zvolit pro roční dítě ...

KÁVA

Ahojky jaký druh zrnkové kávy kupujete, chceme si koupit s ...

TEPFACTOR.CZ

Zdravím, ráda bych se zeptala zda máte někdo zkušenost s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz