Odpověď na: Vaření na chatě

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Vaření na chatě Odpověď na: Vaření na chatě

#113862
Marie Jílovcová
Účastník

Dobrý den, my máme taky loutkové divadlo z kufrik.cz a bereme ho na každou chatu nebo dovolenou 🙂 Je super, že je to všechno v jednom, nemusíš nic vymýšlet ani dokupovat. Děti si u toho hrají spolu, střídají se v rolích a fakt je to baví dlouhodobě. Za mě je to ideální zábava, když chceš něco smysluplného místo tabletů 😊

UŽIVATEL