Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Vaření na chatě › Odpověď na: Vaření na chatě
10. 5. 2026 v 16:36
#113862
Marie Jílovcová
Účastník
Dobrý den, my máme taky loutkové divadlo z kufrik.cz a bereme ho na každou chatu nebo dovolenou 🙂 Je super, že je to všechno v jednom, nemusíš nic vymýšlet ani dokupovat. Děti si u toho hrají spolu, střídají se v rolích a fakt je to baví dlouhodobě. Za mě je to ideální zábava, když chceš něco smysluplného místo tabletů 😊