Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Jak nosit oblečení bez podprsenky? › Odpověď na: Jak nosit oblečení bez podprsenky?
11. 5. 2026 v 0:34
#113865
Marie Jílovcová
Účastník
Ahoj, já používám silikonové náplasti na bradavky od značky Bellinda a na léto jsou za mě úplně super 🙂 Nosím je hlavně pod šaty na ramínka a pod přiléhavé topy, kde by klasická podprsenka byla vidět. Jsou tenké, na těle skoro nejdou cítit a pod oblečením nejsou vůbec poznat. Mile mě překvapilo, že dobře drží i během delšího dne a po umytí je používám opakovaně http://www.bellinda.cz/products/nipple-covers