Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Jak nosit oblečení bez podprsenky? › Odpověď na: Jak nosit oblečení bez podprsenky?
13. 5. 2026 v 0:31
#113914
Simona Hloušková
Účastník
Taky jsem tomu moc nevěřila, ale ty silikonové náplasti mě fakt zachránily hlavně v létě 😄 Materiál je příjemný a matný, takže nepůsobí nepřirozeně ani pod světlým oblečením. Oceňuju hlavně to, že nikde netlačí a člověk nemusí řešit ramínka nebo vykukující podprsenku. Jen je potřeba dát je na čistou suchou pokožku bez krému, pak drží opravdu dobře.