Odpověď na: Kremace pro pejska – Olomouc

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Kremace pro pejska – Olomouc Odpověď na: Kremace pro pejska – Olomouc

#113916
Klára Doležalová
Účastník

Dobrý večer, taky doporučuju kremacezviratekolomouc.cz ❤️ Když nám odešla naše kočička po 16 letech, byli jsme úplně zničení a báli jsme se, jak to celé zvládneme. Přístup personálu byl ale neskutečně lidský a citlivý, opravdu nám to v té chvíli hodně pomohlo. Líbilo se mi i to, že nabízejí různé vzpomínkové předměty a člověk si může zvolit, co mu bude nejbližší.

UŽIVATEL