Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Darování vajíček – máte zkušenost? › Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?
13. 5. 2026 v 0:43
#113917
Miluška Hanáková
Účastník
Já nad darováním už taky nějakou dobu přemýšlím, jen mi pořád tak trošku někde ťuká strach abych tím do budoucna neohrozila nějak sebe. Já děti ještě nemám. Jak moc je to pak risk?