Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Reprodukční klinika › Odpověď na: Reprodukční klinika
13. 5. 2026 v 22:42
#113944
Mirka Kočičková
Účastník
Já jsem to nakonec vybírala hlavně podle toho, jak jsem se na té klinice cítila už od první konzultace. Statistiky jsou jedna věc, ale v tak citlivé situaci pro mě bylo mnohem důležitější, jestli tam mají lidský přístup, všechno srozumitelně vysvětlí a člověk se nebojí na cokoli zeptat. My jsme nakonec šli do ReproGenesisu a byla jsem tam moc spokojená, právě proto, že jsem neměla pocit chaosu ani toho, že jsem jen další v pořadí. Za mě se to poznat dá, právě z té první návštěvy a z toho, s jakým pocitem odtamtud odcházíš.