Odpověď na: Podložka pro děti na hraní

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Podložka pro děti na hraní Odpověď na: Podložka pro děti na hraní

#113954
Emma Hudcová
Účastník

Ahoj, my ji doma máme od narození syna a zpětně bych do ní šla znovu bez přemýšlení ❤️ Je strašně vidět, že paní Eva je fyzioterapeutka, která se vývoji dětí věnuje celý život a všechno má opravdu promyšlené do detailu. Syn pod hrazdičkou vydržel krásně pozorovat kontrastní doplňky, postupně začal sahat po hračkách a teď ji používáme i jinak při hraní a rozvoji motoriky. Oceňuju hlavně to, že je dřevěná, kvalitní, nadčasová a člověk nekupuje další věc jen na pár měsíců.

UŽIVATEL