Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Podložka pro děti na hraní › Odpověď na: Podložka pro děti na hraní
14. 5. 2026 v 8:52
#113954
Emma Hudcová
Účastník
Ahoj, my ji doma máme od narození syna a zpětně bych do ní šla znovu bez přemýšlení ❤️ Je strašně vidět, že paní Eva je fyzioterapeutka, která se vývoji dětí věnuje celý život a všechno má opravdu promyšlené do detailu. Syn pod hrazdičkou vydržel krásně pozorovat kontrastní doplňky, postupně začal sahat po hračkách a teď ji používáme i jinak při hraní a rozvoji motoriky. Oceňuju hlavně to, že je dřevěná, kvalitní, nadčasová a člověk nekupuje další věc jen na pár měsíců.