Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Darování vajíček › Odpověď na: Darování vajíček
14. 5. 2026 v 8:55
#113955
Marika Janková
Účastník
Zdravím, taky doporučuju kliniku ve Zlíně 👍 Já pracuju na směny a bála jsem se, že to nepůjde skloubit s prací, ale termíny kontrol se se mnou snažili řešit co nejvíc flexibilně. Kompenzace 33 tisíc mi přišla fér hlavně za čas a cestování, ale největší pocit byl stejně ten, že člověk někomu opravdu pomůže. A celý proces byl mnohem rychlejší a klidnější, než jsem si předtím představovala.