Odpověď na: Darování vajíček

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Darování vajíček Odpověď na: Darování vajíček

#113955
Marika Janková
Účastník

Zdravím, taky doporučuju kliniku ve Zlíně 👍 Já pracuju na směny a bála jsem se, že to nepůjde skloubit s prací, ale termíny kontrol se se mnou snažili řešit co nejvíc flexibilně. Kompenzace 33 tisíc mi přišla fér hlavně za čas a cestování, ale největší pocit byl stejně ten, že člověk někomu opravdu pomůže. A celý proces byl mnohem rychlejší a klidnější, než jsem si předtím představovala.

UŽIVATEL