Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Pokoj pro holčičku › Odpověď na: Pokoj pro holčičku
15. 5. 2026 v 14:39
#113988
Anička Vi
Účastník
My jsme objednali nábytek do pokojíčku z Nábytku Natali a jsme vážně spokojení. Nábytek je kvalitní a praktický a navíc s nima byla super domluva a vše proběhlo rychle a bez problémů.