Odpověď na: Jemné odlíčení make-upu

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Jemné odlíčení make-upu Odpověď na: Jemné odlíčení make-upu

#114001

Jojo, právě že úplně v pohodě 😊 Už jsem z toho Bezdoteku předtím kupovala i větší nemlžící zrcadlo do koupelky a oboje přišlo dobře zabalený. Nic nebylo poškrábaný ani nějak poničený. Takže za mě s nima dobrá zkušenost.

UŽIVATEL