Odpověď na: IVF

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum IVF Odpověď na: IVF

#114027
Sára Hrušková
Účastník

Zdravím, my jsme byli v IVF Zlín a zpětně bych neměnila 😊 Hrozně mi sedlo, že je to menší klinika a celkově tam panuje mnohem klidnější a rodinnější atmosféra než jsem čekala. Hodně nám vysvětlovali i samotný vývoj embryí a možnosti léčby, třeba EmbryoScope s umělou inteligencí, který pomáhá embryologům vybrat embrya s největší šancí na úspěch. Člověk má pocit, že tam opravdu využívají moderní postupy, ale zároveň k vám přistupují citlivě a lidsky.

UŽIVATEL