Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Jak se k vám chovali v CAR? › Odpověď na: Jak se k vám chovali v CAR?
18. 5. 2026 v 17:53
#114030
Mirka Kočičková
Účastník
Souhlasím, mám s nimi velmi podobnou zkušenost. Právě ten rozdíl v tom, jak s tebou mluví a jak se tam celkově cítíš, je podle mě v tomhle procesu strašně důležitý. Taky mi hodně pomohlo, že člověk neměl pocit spěchu, mohl se normálně doptat a všechno se řešilo klidně a lidsky.