Odpověď na: Jak se k vám chovali v CAR?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Jak se k vám chovali v CAR? Odpověď na: Jak se k vám chovali v CAR?

#114030
Mirka Kočičková
Účastník

Souhlasím, mám s nimi velmi podobnou zkušenost. Právě ten rozdíl v tom, jak s tebou mluví a jak se tam celkově cítíš, je podle mě v tomhle procesu strašně důležitý. Taky mi hodně pomohlo, že člověk neměl pocit spěchu, mohl se normálně doptat a všechno se řešilo klidně a lidsky.

UŽIVATEL