Odpověď na: Prodej nemovitosti bez realitní kanceláře zkušenosti

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Prodej nemovitosti bez realitní kanceláře zkušenosti Odpověď na: Prodej nemovitosti bez realitní kanceláře zkušenosti

#114067
Jarka Beranová
Účastník

Ahoj, hele úplně tě chápu, já jsem taky nechtěla platit šílenou provizi realitce. Prodala jsem přes Vlastníci.cz a bylo to úplně v pohodě. Inzerce je tam zdarma, člověk jedná přímo se zájemci, na rovinu bez mlžení makléřů. Právní věci a smlouvy jsem si normálně zařídila sama, takže všechno proběhlo bezpečně a bez risku. Jasně, stálo mě to trochu času a zařizování, ale ta úspora peněz byla obrovská, takže se to vyplatilo.

UŽIVATEL