Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › IVF › Odpověď na: IVF
20. 5. 2026 v 20:09
#114068
Jolana Navrátilová
Účastník
Ahoj, my jsme v IVF Zlín podstoupili IVF po třech letech snažení a nakonec nám pomohl i EmbryoGlue při transferu 😊 Předtím jsem o tom vůbec nevěděla, ale embryoložka nám vše trpělivě vysvětlila a celkově jsem měla pocit, že léčbu nastavují opravdu individuálně podle konkrétní situace páru. Navíc oceňuju, že je všechno v jedné budově, člověk nemusí přejíždět po městě a v tom stresu je to strašně příjemné. A personál byl opravdu neuvěřitelně milý od první konzultace až po kontroly.