Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Parní trouba › Odpověď na: Parní trouba
26. 5. 2026 v 13:06
#114178
Lisa Lisa
Účastník
My jsme taky brali parní troubu na Parolek Shopu. Jen teda trochu jinej model než posílala Alča. Ale zkušenost máme fakt dobrou, dobře nám tam poradili i po telefonu, protože já se v těch funkcích vůbec nevyznala. A za mě je super hlavně to, že jsou autorizovanej prodejce toho AEGéčka, takže člověk má fakt jistotu, že je to to v pohodě.