Odpověď na: Parní trouba

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Parní trouba Odpověď na: Parní trouba

#114178
Lisa Lisa
Účastník

My jsme taky brali parní troubu na Parolek Shopu. Jen teda trochu jinej model než posílala Alča. Ale zkušenost máme fakt dobrou, dobře nám tam poradili i po telefonu, protože já se v těch funkcích vůbec nevyznala. A za mě je super hlavně to, že jsou autorizovanej prodejce toho AEGéčka, takže člověk má fakt jistotu, že je to to v pohodě.

UŽIVATEL