Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Padání vlasů › Odpověď na: Padání vlasů
27. 5. 2026 v 17:24
#114214
Alizee Kmetová
Účastník
Já jsem spokojená s clip-iny. Mám z pravých lidských vlasů v remy kvalitě z https://www.vlasy-levne.cz/ za hodně dobrou cenu a vypadá to skvěle 😉 kdo neví, tak nepozná, že nejsou moje a dají se snadno nasadit.