Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Plastika nosu › Odpověď na: Plastika nosu
27. 5. 2026 v 17:34
#114215
Alizee Kmetová
Účastník
Na M-Gate klinice jsem byla loni na operaci víček a moc doporučuju. Byla jsem u pana doktora Tišera a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Navíc má skvělý přístup a klinika je moc příjemná.