Odpověď na: Nová sedačka

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Nová sedačka Odpověď na: Nová sedačka

#114223
Jolana Hánová
Účastník

Za nás taky dobrá zkušenost se stejným e-shopem 🙂 Potřebovali jsme sedačku, na které se dá normálně fungovat každý den s dětmi, ale zároveň aby obývák nepůsobil přeplácaně. Nakonec jsme vybrali jinou, než jsme měli původně uloženou, a sedla nám mnohem víc i barevně do prostoru. A mile mě překvapilo, že když jsme něco řešili kolem dopravy, vždycky se dalo normálně dovolat a komunikace byla fakt v pohodě 😊

UŽIVATEL