Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Tričko s vlastním motivem › Odpověď na: Tričko s vlastním motivem
28. 5. 2026 v 15:35
#114235
Ester Malá
Účastník
Díky za inspiraci 😄 Já jsem na tom Alfi Store nechávala dělat triko pro manžela. Děcka mu předtím nakreslily pár obrázků na papír a pak jsme spolu vybírali, kterej tam necháme vyšít 😀 Objednávala jsem to teďkom v pondělí a jsem ráda, že to ještě stíhaj vyrobit do června, tak myslím, že bude mít fakt radost.