Odpověď na: IVF

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum IVF Odpověď na: IVF

#114244

Holky, nebyla jste některá náhodou ve Zlíně na zmražení vajíček? Doktor mi to teď doporučil ze zdravotních důvodů… jednoho prcka už máme, momentálně je to u nás takový všelijaký, ale do budoucna bychom asi druhý mimčo chtěli. Tak právě teď sonduju kam jít.

UŽIVATEL