Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Dárek pro babičku › Odpověď na: Dárek pro babičku
29. 5. 2026 v 20:10
#114256
Markéta Plesníková
Účastník
Já ten stejnej gramofon od JVC kupovala taťkovi 😊 Za ty roky měl spoustu desek, jen je neměl na čem přehrát… Má ho v té černé variantě a musím říct, že za ty peníze mi přijde fakt super. Navíc má už integrovanej předzesilovač tak to nebylo složitý zapojit. Dá se to propojit i přes bluetooth, takže se dá propojit třeba se sluchátkama.