Odpověď na: Dárek pro babičku

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Dárek pro babičku Odpověď na: Dárek pro babičku

#114256

Já ten stejnej gramofon od JVC kupovala taťkovi 😊 Za ty roky měl spoustu desek, jen je neměl na čem přehrát… Má ho v té černé variantě a musím říct, že za ty peníze mi přijde fakt super. Navíc má už integrovanej předzesilovač tak to nebylo složitý zapojit. Dá se to propojit i přes bluetooth, takže se dá propojit třeba se sluchátkama.

UŽIVATEL