Odpověď na: IVF

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum IVF Odpověď na: IVF

#114257

Já jsem tam na freezingu byla před rokem. Předtím jsem projížděla víc možností, četla recenze a porovnávala, kam jít, ale nakonec jsem si vybrala IVF kliniku Zlín. dost mě přesvědčily právě pozitivní zkušenosti od holek a celkově už ten jejich přístup během první konzultace. Plus mi vyhovovalo, že je to menší prostředí, takže jsem neměla pocit nějak v nějakým obřím špitálu.

UŽIVATEL