Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › IVF › Odpověď na: IVF
29. 5. 2026 v 20:54
#114257
Alena Ptáčníková
Účastník
Já jsem tam na freezingu byla před rokem. Předtím jsem projížděla víc možností, četla recenze a porovnávala, kam jít, ale nakonec jsem si vybrala IVF kliniku Zlín. dost mě přesvědčily právě pozitivní zkušenosti od holek a celkově už ten jejich přístup během první konzultace. Plus mi vyhovovalo, že je to menší prostředí, takže jsem neměla pocit nějak v nějakým obřím špitálu.