Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Pokoj pro holčičku › Odpověď na: Pokoj pro holčičku
31. 5. 2026 v 0:42
#114287
Ester Malá
Účastník
Markét chápu tě, taky jsem se toho bála 😅 Ale fakt je to v pohodě. Není to žádný horolezectví na tři metry, ty stěny jsou nízký a dělaný vyloženě pro děti jako podpora pohybu, ne adrenalin 😄 My jsme k tomu přikoupili z toho BLOCKids i dopadový matrace. Praktický je, že se dají rozdělat přes suchý zip, klidně je na sebe naskládáš nebo opřeš o zeď, když potřebuješ místo. My je používáme i úplně mimo lezení, daj se použít i jako matračka pro přespaní.