Soutěže

Do kina na medvídka Pú

Do kin dorazil film o oblíbeném Medvídkovi Pú ze Stokorcového lesa. Tento nový snímek, který oživuje nadčasové kouzlo, vtip a žertovnou atmosféru původních krátkých filmů, vám nabídne možnost bavit se ve společnosti „přihlouplého“ Medvěda a jeho přátel Tygra, Králíčka, Prasátka, Sovy, Klokanice, Klokánka a Ijáčka, který ztratil ocásek.

Celý příběh se odehrává v rámci jediného dne. Ve Stokorcovém lese začíná den jako každý jiný. Pú se probouzí velice hladový a nemá doma žádný med. Takže se vydává ho sehnat, ale jeho pouť posléze nabere zcela jiný směr – nejprve kvůli soutěži, ve které se mají všichni pokusit najít Ijáčkovi nový ocas.

Pú později nachází vzkaz od Kryštůfka Robina, který zní: „Odešel sem. Moc práce. Hned tu budeme.“ Pak ale Sova celý vzkaz pochopí zcela jinak a tvrdí, že jejich přítele uneslo stvoření zvané „Hnetubud“. Velice záhy se všichni vydávají na napínavé dobrodružství ve snaze zachránit Kryštůfka Robina před imaginárním nebezpečím. Jak se ukazuje, medvěd, který původně toužil jen po trošce medu, má před sebou náročný den.

Před snímkem Medvídek Pú bude promítán krátký animovaný film Balada o Nessie.

Tři z vás máte možnost vyhrát tři vstupenky a samolepky s Medvídkem Pú.

Soutěž probíhá od 25. 5. do 1. 6. 2011.

Foto: Falcon
25. 5. 2011

Výherci:
Bureš
Paja_21
sestricka

 


Diskuze: příspěvků