Dopřejte svému tělu a mysli ozdravný pobyt v překrásném prostředí Mariánských Lázní

Přírodní léčebné zdroje vám mohou posílit vaši imunitu, revitalizovat tělo a mysl a posílit vaše dýchací cesty.

Dopřejte svému tělu a mysli ozdravný pobyt v překrásném prostředí Mariánských Lázní
Zobrazit fotografii v galerii

Vybrané lázeňské hotely Ensana v Mariánských Lázních, hotel Centrální Lázně a hotel Hvězda, se již 25. května opět otevřou svým hostům. Pobyty je možné rezervovat již nyní na webových stránkách Ensana, kde si také můžete vybrat jeden z mnoha pobytových balíčků. Na všechny tyto pobyty v hotelích Centrální Lázně a Hvězda, které se uskuteční od 25. května 2020 do 30. června 2020 platí nyní sleva 25%! 


Mnozí z nás se po několika neobvyklých jarních měsících cítí unaveně. Není divu, po dlouhých týdnech v karanténě a nedostatku pohybu, je vaše tělo zpomalené a potřebuje zbavit přebytečných toxinů. Navíc je nesmírně důležité, abychom se zamysleli, jak posílit imunitu, vyčistit dýchací cesty a dostat tělo a mysl do té nejlepší kondice. 


Mariánské Lázně jsou perfektním místem, kde si všechny tyto cíle můžete splnit. Překrásné prostředí města a okolní příroda jsou skvělé pro dlouhé procházky a určitě vám pomohou osvobodit a vyčistit vaši mysl. Přírodní léčebné zdroje a jejich odborné využití v hotelech Ensana zase zajistí vyčištění a ozdravení pro vaše tělo a skvěle posílí vaši imunitu. 


K léčbě dýchacích cest jsou využívány inhalace minerálních vod, ke kterým jsou v případě potřeby přidávány přírodní soli, nebo odvary z bylin. Blahodárně působí také sauna, solné jeskyně a minerální koupele s přísadou soli z mrtvého moře. Skvělá je kombinace inhalace a pitné léčby minerální vody vyvěrající z Lesního pramene. Ten působí mukoliticky, jinými slovy uvolňuje hlen z dýchacích cest a usnadňuje tak odkašlávání. Tuto proceduru můžete vyzkoušet v hotelu Centrální Lázně i hotelu Hvězda.


K celkovému ozdravení vašeho organismu je ideální kombinace sportovních aktivit, rehabilitačních a relaxačních procedur a procedur zaměřených na detoxikaci a posílení imunity. Ensana nabízí v Mariánských Lázních mnoho možností pro aktivní vyžití od půjčování kol, elektrokol, koloběžek, inline bruslí a nordic holí, až po pronájem tenisových nebo squashových kurtů. K dispozici je hostům také plán cyklostezek a motorkářských tras. Pro milovníky golfu jsou Mariánské Lázně ideálním místem a každý nadšený golfista zajisté ocení možnost zahrát si na zdejším královském hřišti. Relaxovat je možné při masážích a kosmetice nebo lze také zvolit rehabilitační cvičení nebo skvěle vybavené fitness centrum.


Ensana má pro vás v Mariánských Lázních připraveno mnoho procedur, které zaručeně pomohou vašemu tělu s detoxikací a posílí vaší imunitu. Vyzkoušejte procedury využívající přírodní CO2, který pochází z přírodního pramene nazvaného Mariin pramen. Jde v pravém smyslu slova o mocné vývěry plynu kysličníku uhličitého (99,7%), který se využívá k suchým uhličitým koupelím a plynovým injekcím. Oxid uhličitý je vulkanického původu a je tak čistě přírodní. 


Mariino jezírko s oxygenoterapií 

Naprostá rarita v českém lázeňství, kterou si můžete vyzkoušet právě v Mariánských Lázních. Procedura, jejíž kořeny sahají až do roku 1905, je založena na využití speciálního bazénku, kde jste po pás usazeni do přírodního plynu CO2, vyvěrajícího přímo z Mariina pramene. V kombinaci s oxygenoterapií zlepšuje prokrvení těla i saturaci hemoglobinu kyslíkem a má tedy velmi příznivý dopad na regeneraci buněk a zpomalení procesu stárnutí. Video-projekce a další doprovodné relaxační efekty ještě prohloubí váš dobrý pocit. 


Plynová injekce s přírodním CO2 

Tato procedura je opět specifická pro Mariánské Lázně. Je vám při ní injekcemi aplikován přírodní plyn CO2, který vyvěrá přímo z Mariina pramene. Aplikace tohoto plynu do podkoží v oblasti velkých kloubů a páteře napomáhá s úlevou od bolesti, zlepšuje prokrvení dané oblasti a urychluje hojení. 


Suchá plynová lázeň CO2 

Další zcela jedinečná procedura, kdy ležíte oblečení ve velkém plastovém pytli, který je utěsněný těsně pod pažemi. Do pytle je vháněn plyn, který se přes oblečení a kůži vstřebává do těla. Zpomaluje tak srdeční aktivitu a snižuje krevní tlak. Procedura také zlepšuje krevní oběh, činnost ledvin a má protizánětlivé účinky. Tento plyn také stimuluje produkci hormonů testosteronu a estradiolu a zlepšuje tak sexuální funkce nebo ulevuje ženám od menopauzálních příznaků. 


Minerální koupele s přírodním CO2 

Koupel v přírodní minerální vodě s vysokým obsahem CO2, přírodních solí a huminových kyselin. CO2 probublává na vaší kůži a vytváří příjemný šimravý pocit. Opět je kůží vstřebáván do těla, což vede ke zpomalení srdeční aktivity, snížení krevního tlaku. Opakované procedury vedou ke zlepšení fungování krevního oběhu, činnosti srdce a ledvin, pomáhá také se zmírněním stresu a úzkosti. Po koupeli následuje suchý zábal, který zajistí maximální prospěch z procedury pro vaše tělo a mysl. 


Pro více informací navštivte www.ensanahotels.com/cz.


Komerční prezentace

Zdroj: Ensana Hotels

Foto: Ensana Hotels

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Mariánské Lázně jsou ideálním místem pro dovolenou. Také jsme tam dřív jezdili a pokaždé jsme si to tam parádně užili. Teď už na dovolené nejezdíme, protože máme vlastní hotel, kterému se věnujeme na plno. I když už máme po celkové rekonstrukci, stejně tam je pořád co zlepšovat. Manžel si třeba usmyslel, že chce dát do každého pokoje trezor , aby si hosté nemuseli brát všechny peníze a cennosti pořád s sebou.

ODPOVĚDĚT

0

Krásné, ale musíme si počkat.

ODPOVĚDĚT

5

Mariánské Lázně, Karlovy Vary, Františkovy Lázně, ve všech se nám líbilo. V rámcí wellness pobytů / dostáváme od dětí, místo zbytečných dárků / je máme důkladně prochozené. Máme ochutnané všechny prameny a zmapovaná zajímavá místa v okolí.

ODPOVĚDĚT

4

Závidím, ale v dobrém. Do těchto lázní je to od nás přes celou republiku.

ODPOVĚDĚT

4

luckynka - od nás je to v rozmezí od 140 km - 180km.
Pro mě jsou zase méně dostupné a moc mě lákají třeba Luhačovice, ale ty už jsou trochu z ruky, 350 km.
Jednou jsme okolo projížděli a stihli projít kousek lázeňské části a také se nám tam líbilo.

ODPOVĚDĚT

3

Tak tam jsem ještě nebyla, třeba letos.:-)

ODPOVĚDĚT

3

Někam bych vyrazila, ale až bez roušky.

ODPOVĚDĚT

3

ted bych ještě nejela ale je tam krásně

ODPOVĚDĚT

4

Lákavé...Moc ráda bych si pobyt dopřála...

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (9 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejoblíbenější české lázně jsou Mariánky Foto: Mariánské lázně

Nejoblíbenější české lázně jsou Mariánky

Sluneční paprsky o sobě začínají dávat vědět, pomalu ale jistě začínáme snít o dovolené u...

Za krásou a zdravím do Mariánských Lázní

Za krásou a zdravím do Mariánských Lázní

Mariánské Lázně dýchají odpočinkem. Nad okouzlujícím rozlehlým parkem jim vévodí nádherný hotel Danubius Health Spa...

Titulka pro: Jak vybrat vhodné lázně?

Jak vybrat vhodné lázně?

Lákají vás lázně, víkendové pobyty v nich, lázeňské, wellness či léčebné procedury, které si zde...

Mariánské Lázně se opět otevírají hostům

Mariánské Lázně se opět otevírají hostům

Ensana otevřela první ze svých sedmi hotelů v Mariánských Lázních pro klienty zdravotních pojišťoven.

Titulka pro: Vydejte se relaxovat do lázní!

Vydejte se relaxovat do lázní!

I v zimních měsících se můžete věnovat regeneraci svého organismu. Taková zimní relaxace v rukou...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SLADKÉ ALE ZDRAVÉ MLSÁNÍ

Jak řešíte, když dostanete chuť na sladké, ale kvůli ...

PRALINKY

Prosím pěkně .. potřebovala bych doporučení na kvalitní ...

EROTICKÝ ESHOP

Zdravíčko, prosím vás, jakým způsobem tady ty eshopy ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz