Zdraví

Dovolená bez strachu z infekce

Sbírání kytiček

Chystáte se na dovolenou do exotických krajin? Nenechte si ji pokazit onemocněním způsobeným nedostatečnou hygienou! Nejčastěji vás mohou potkat všem jistě dobře známé střevní potíže, které způsobuje bakterie E.coli.

To, že si neumyjete ruce, respektive umyjete si je neúčinným přípravkem, může způsobit, že si bakterie zanesete do organismu a infekce je na světě. Nezapomeňte proto na hygienu a správnou ochranu před nebezpečnými bakteriemi a viry, které nám celou dovolenou mohou pěkně otrávit. Dobrou prevencí může být panák slivovice každé ráno, pokud ale dáváte přednost „mírnějším“ praktikám, přibalte si k opalovacímu krému a plavkám další účinnou zbraň proti těmto tichým nepřátelům – přípravek Dettol.

Na trhu jsou dostupné dva produkty, které vám zaručí na dovolené pohodu a pokoj od starostí s běháním na toaletu – antibakteriální tekuté mýdlo Dettol Fresh a Dettol Sensitive, které při umytí rukou zničí až 99,9% bakterií. Do své tašky si proto přibalte antibakteriální tekuté mýdlo Dettol, s kterým se nemusíte vy ani vaše děti obávat problémů a můžete si užívat slunečné pláže a moře bez starostí. K dostání ve vaší lékárně za 79,-Kč.


A pokud nemáte možnost umýt si ruce vždy, když potřebujete, nezapomeňte na praktického pomocníka Dettol antibakteriální gel na ruce. Stačí ho nanést v malém množství na ruce a vetřít do pokožky. Největší předností tohoto přípravku je, že na použití není potřeba voda a jednoduše se jen rozetře na rukách do sucha. Gel zanechává na pokožce příjemný film a k tomu pěkně a svěže voní. Tohoto malého pomocníka bez problémů schováte do batohu nebo příruční tašky a bude vám po ruce při jakékoliv činnosti. K dostání ve vaší lékárně za 79,-Kč.

Připravila: Zuzka
Foto: Reckitt Benckiser

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků