Tipy

Dr.Oetker Crema Tiramisù

Lahodným krémem Tiramisù s mascarpone servírovaným originálním způsobem do sklenic na poháry nezklamete návštěvu ani rodinu. Crema Tiramisù obsahuje mascarpone prášek, vůně mandlí a kávy pak doplní báječný chuťový zážitek.

 
Lahodným krémem Tiramisù s mascarpone servírovaným originálním způsobem do sklenic na poháry nezklamete návštěvu ani rodinu. Crema Tiramisù obsahuje mascarpone prášek, vůně mandlí a kávy pak doplní báječný chuťový zážitek.
 
Crema Tiramisù rozšíří řadu luxusních dezertů v prášku od Dr.Oetkera, pomocí kterých připravíte známé světové speciality snadno sami doma. Jednoduše a rychle uděláte také italskou smetanovou klasiku Panna Cottu i čokoládový dezert s 60% obsahem kakaa – Dessert Chocolat.

Crema Tiramisù Dr.Oetker je směs v prášku pro přípravu krému. K tomu budete ještě potřebovat 300 ml plnotučného mléka, piškoty, kávu a kakao.

Příprava Crema Tiramisù Dr.Oetker:


Do vysoké nádoby nalijete 300 ml studeného mléka a přisypete obsah sáčku. Šleháte 3 minuty elektrickým ručním šlehačem. Do pohárů střídavě navrstvíte vyšlehaný tiramisu krém a piškoty namočené v silné kávě. Nakonec povrch dezertu posypete kakaem. Poháry dáte na minimálně 2 hodiny do chladničky.
 
Více informací najdete na www.oetker.cz.
 
 
Připravila: Katka
Foto: Dr. Oetker
4. 3. 2016


Diskuze: příspěvků