Drobný a Sypal: když vaří baviči

Herec Jaroslav Sypal a zpěvák Milan Drobný jsou nejen šikovní ve svých oborech, ale také skvělí vypravěči. Dívejte se dnes večer na VIP Prostřeno! a bavte se spolu s nimi!

Titulka pro: Drobný a Sypal: když vaří baviči
Zobrazit fotografii v galerii

Jarda vás zve do Duchcova, místa, které si určitě spojíte se známým milovníkem Casanovou a možná se dočkáte i zámecké krmě. A Milan zase vsadil na prostředí myslivecké chaty. Jestlipak bude podávat vlastnoručně skolenou zvěřinu?

Jarda a jeho krůtička

Zanechme dlouhých řečí a rovnou se pojďme podívat, co si pro své hosty u stole i u televizních obrazovek připravil známý herec. Večeře začne Plněnými vejci, pokračovat se bude hraběnčinou polévkou a pak přijde bomba – krůta na jablíčkách podle známého italského svůdníka. Vše završí sladká tečka - Smetanový mls hraběte Valdštejna…
„Giacomo Casanova byl velký svůdník, tak doufám, že i jídlo bude svůdný,“ má jasno milovnice historie Saskia Burešová. Milan Drobný to vidí podobně, jen si nebere žádné servítky: „To byl velký kanec, takže v jídle bude něco na potenci.“ Co myslíte, mají pravdu, nebo ne?

S přípravou dobrot bude Jardovi pomáhat Maruška, nevíte proč? Zlé jazyky tvrdí, že oblíbený herec je tak trochu trémista a bez ženské ruky by to prostě nešlo, ale kdo ví. V každém případě už předkrm rozvazuje hostům jazyk, i když podle jednoho soutěžícího se mnoho historek nedá publikovat, proto je asi všechny neuslyšíme. Všichni se však dobře baví a pořádá si mají co říci, což je podle Ladislava Županiče důležité. A vlastně stejné jako v manželství.

Při povídání se dozvíme, že Jarda občas doma vaří, ale raději sám, bez ženy. Prozradí nám, zda i hlavní chod, za který sklidil velké ovace, je oblíbený také v jeho rodině nebo si ho připravil speciálně pro tento pořad? A jaká zábava čeká hosty i diváky? Těšte se na komorní divadelní představení!

Milan a jeho masíčka

„Není to žádný troškař, očekávám aspoň pět chodů,“ přemýšlí Saskia o poslední společné večeři. Trefí se? A bude i menu stejně stylové jako lovecká chata? Pro někoho je však zvolené prostředí příliš skromné, jiný zase nemusí „mrtvolky na stěnách“. Navíc i divočina překvapivě chybí, zato všechny překvapí hovězí pupek v polévce, svíčková vepřová i hovězí a také lesní plody v dezertu. Zkuste uhádnou, jakou netradiční suroviny přímo z lesa navíc Milan použil při přípravě vanilkového krému! A o si říct ještě pro začátek? Podobně jako i u dalších pánů, také v tomto případě si hostitel pozval na pomoc pomocníka. Nejšikovnější z tohoto týdne je tedy bez debaty Saskia, která vařila sama.

Předkrmem zvaným Růžolící panenka jsou všichni nadšení, stejně tak si pochvalují i další chody. Jaroslav Sypal pak má originální nápad, jak zlepšit zdravotní stav dětí, které jsou příliš hubené: „Dřív se posílaly do ozdravovny, já bych je dnes posílal do VIP Prostřeno,“ směje se. „A konečně neřve, ono se dá blbě řvát a přitom jíst,“ směje se pro změnu zase Jardovi dnešní hostitel.

Najedení už teoreticky jsme, pojďme si trochu odpočinout při zábavě. Milan Drobný zpívá už pěkných pár desítek let, čeká nás tedy soukromý koncert? Nebo snad jiné překvapení? Kdo to chce vědět, musí se dívat!


Připravila: Marcela
Foto: archiv FTV Prima
14. 2. 2013
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnici Lego zná snad každé malé dítě. S touto stavebnicí si stavěli už naši rodiče...

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Od zboží pro domácnost, přes dřevěné chaty, hudební nástroje až po nedostatkové zboží, kterým byla...

Titulka pro: Pro zdravý spánek

Pro zdravý spánek

V posteli trávíme více než třetinu svého života. Je pro nás místem odpočinku, klidu a...

Titulka pro: Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Chystáte se zařizovat nebo rekonstruovat dům či byt? Nebo byste stávající bydlení rádi zmodernizovali? Zasoutěžte...

Titulka pro: Bav se a pomáhej s Oriflame

Bav se a pomáhej s Oriflame

Kosmetická společnost Oriflame, Nadace Terezy Maxové dětem a obecně prospěšná společnost Spolu dětem druhým rokem...

Adventní pohoda s HARIBO medvídky

Vánoce se slaví téměř po celém světě, i když rozdílnými způsoby. Spojují je takové symboly,...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CLIP IN

Holky, hledám kvalitní clip in. Na netu jsem našla spoustu ...

VÁNOCE

Ahojky :) Holky, ať chceme nebo ne, vánoce se blíží. A s tím i ...

SILVESTR

Nevíte někdo o nějaké dobré chatě na Silvestra?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz