Elektřina na cesty

Představte si, že jste vyrazili do přírody, chcete si vyfotografovat své blízké a ouha, baterie není nabitá. Kde v lese nabijete baterii do foťáku? Můžete použít novou solární nabíječku na cesty Powermonkey eXtreme od společnosti Powertraveller.

Titulka pro: Elektřina na cesty

Představte si, že jste vyrazili do přírody, chcete si vyfotografovat své blízké a ouha, baterie není nabitá. Kde v lese nabijete baterii do foťáku? Můžete použít novou solární nabíječku na cesty Powermonkey eXtreme od společnosti Powertraveller.

Novinka Powermonkey eXtreme je určena pro všechny, kteří chtějí vyrazit daleko od civilizace a přesto si vzít s sebou své technické miláčky. Plně nabitá Powermonkey eXtreme dokáže opakovaně dobíjet i tablety a klasické telefony. Smartphony či fotoaparáty zvládne hravě. Další novinkou je vodotěsné řešení, které přístroj ochrání po dobu 30 minut v hloubce až jednoho metru.

Powermonkey eXtreme je odolná, přenosná záložní nabíječka s výkonnými solárními panely pro dlouhé cesty i v extrémních podmínkách. Zvládne dobíjet kromě telefonů, GPS, MP3 přehrávačů také populární tablety. Vychází z velmi úspěšného modelu Powermonkey eXplorer, ale přináší také výrazná vylepšení. Hlavní změnou je větší kapacita integrovaného akumulátoru umožňující dobíjení tabletů. Touto nabíječkou tedy lehce dobijete Apple iPad, Apple iPad 2 a další zařízení vyžadující nabíjecí proud 2,1A (Samsung Galaxy Tab, Archos atd..).

Solární panely lze připevnit například na batoh a vyrazit na túru či výlet. Přes den tak lehce nasbíráte potřebnou energii pro večerní dobíjení. Powermonkey eXtreme je solární záložní nabíječka, vyrobená z materiálů a komponent prvotřídní kvality určených pro extrémní podmínky. Produkt sestává ze skládacích solárních panelů a power banky, kterou je možné nabít buď prostřednictvím solární energie, síťové zásuvky či USB konektoru počítače. Cena na http://www.sunnysoft.cz: 3690 Kč

Připravila: Katka
Foto: Sunnysoft
30. 6. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DEKORACE ONLINE

Dobrý večer, poradíte prosím, kde mají na internetu hezké ...

JAKÉ KOUPIT OŘÍŠKOVÉ MÁSLO?

Dobrý den, nemáte prosím doporučení na kvalitní ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, poradíte prosím jaké doplňky užívat pro ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz