Energie roku 2014

30.ledna ve 23:00 2014 začíná nový čínský rok ve znamení dřevěného Koně. Rok 2013 byl velmi zajímavý. Jeho vládce Had se snažil vše, co odkryl mocný drak v roce 2012, dát do pořádku, dovést k jisté dokonalosti. A tak jsme byli svědky událostí, které byly jistou nápravou toho, co se v minulých letech dělo špatně.

Zobrazit fotografii v galerii

Dočkali jsme se soudu s panem Rathem a jeho „kolegů“, padla vláda, jejíž činnost již byla dále nežádoucí, a začaly se řešit další věci, které nebyly zcela v pořádku. I vy jste určitě v letošním roce zaznamenali ukončení toho nesprávného a jisté korekce. Je to z toho důvodu, že Had má vše připravit k co největší dokonalosti, aby to Kůň mohl co nejrychleji roznést do světa. To, co se podařilo Hadovi nastavit dobře, by mělo slavit úspěchy, a to ostatní pravděpodobně příští rok zaznamená rychlé konce.

Kůň vrhne světlo slávy na vše dokonalé a zároveň ukáže na vše, co nefunguje, abychom si to uvědomili a dále toho nevyužívali. Proto to může být rok jak velkých a slavných událostí, tak i velkých a smutných propadů a konců. Každopádně využijte velkou sílu, oheň a největší Jang tohoto roku ke své slávě, ke svým úspěchům. Pokud vám něco jde dobře, jste v něčem dobří a úspěšní, pak tomu dejte příští rok co nejvíce svého úsilí. Silný a rychlý Kůň vám pomůže dojít k úspěchu co nejrychleji, aniž byste se u toho museli tolik namáhat. Stavte na výsluní své skvělé výsledky. Neschovávejte se, ukažte světu, co umíte. Rok 2014 je rokem světla, záře, slávy, úspěchů, expanze, šíření, rozvoje a bohatství. Chytněte proto tyto příležitosti za „pačesy“ a nechte se touto krásnou aktivní energií vést k úspěchu i vy.


Kůň je volnomyšlenkář, potřebuje velet a mít naprostou svobodu. Ve spojení se dřevem přinese mnoho nových nápadů, které bude chtít realizovat, nejlépe okamžitě a ve velkém. Někteří bohužel asi nebudou stíhat toto rychlé tempo a mohou nastat pocity vyčerpanosti. Na druhou stranu si budete moci dovolit být trošku sobečtí a věnovat se tento rok především sami sobě. To samé ale dopřejte také vašemu partnerovi, dětem a svému okolí. Cítí to stejně, každý bude více vnímat a žádat o větší volnost a svobodu.

Bude to rok radostný, rok plný energie a uskutečněných plánů. Vhodný rok na osamostatnění a postavení se na vlastní nohy. Kůň jedná především emotivně, pocitově, proto dejte na vlastní intuici, ta vás nikdy nezklame a rozhodujte se srdcem. Letos dlouhé plánování, přemýšlení a váhání nebude mít žádný smysl. Dřevěný Kůň je veselý, zábavný, pokrokový a moderní.

Co můžete udělat tento rok, tak udělejte a neodkládejte. Kůň vám pomůže s realizací, tak směle do toho. Z hlediska Letící hvězdy bude tento rok přinášet velkou rozmanitost a pestrost. Bude nás to nutit dělat více věcí najednou, může zavládnout větší chaos a ve finále nebudeme stíhat vůbec nic, nebo si z té široké nabídky nebudeme umět vybrat, což bude velmi vyčerpávající. Proto je důležité si předem určit, co ke své životní cestě potřebujeme a vše ostatní odmítnout.

Systémy, pravidla a upjatost trochu uvolněte a jděte se bavit a radovat. Tento rok je tomu nakloněn.

Chcete-li se autora na něco zeptat, najdete ho v naší poradně.

Autor: Jiří Čerňák, www.byu.cz
Foto: archiv redakce
30. 1. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

inzerce

ŽHAVÉ DRBY

OPAKUJÍCÍ SE ZÁNĚT MOČOVÝCH CEST

Prosím poraďte co pomáhá na vracející se záněty ...

DOBRÁ OPTIKA

Dobrý den, poradíte kam zajít vybrat nové brýle a kde mi ...

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Má někdo zkušenost s prodlužováním vlasů? Prosím o tip.

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz