Zdraví

Energie ze Srí Lanky

Sbírání kytiček

Jste unaveni a potřebujete dobít baterky? Vyzkoušejte Ájurvédskou masáž. Udělejte si čas a dejte si speciální revitalizační kúru nazvanou „Energie ze Srí Lanky“, která vás dokonale očistí od všech civilizačních stresů. Mimořádně účinná procedura začíná masáží hlavy a pokračuje synchronní masáží teplým olejem. Poté následuje bylinná inhalace a napařování celého těla.

Tato očistná kúra se hodí především na podzim, kdy nám pomůže vyčistit organismus a připravit se na zimní měsíce. Bylinná inhalace obličeje zlepšuje činnost dýchacích cest, dutin, průdušek a plic. Aromatické páry navíc velmi příznivě působí na pokožku obličeje a omlazují ji. Napařování celého těla napomáhá vstřebávání oleje po masáži, prohlubuje celkové uvolnění a zbavuje tělo nečistot.
 

 Synchronní masáž

Synchronní masáž

Nejprve masér promasíruje hlavu. Tím se prokrví pokožka a probudí se důležitá energetická centra. Poté vám promasíruje obličej a uvolní mimické svaly. Následuje synchronní masáž celého těla. Tedy na jedno tělo působí dva maséři, kteří pracují v dokonalé souhře, čímž se zážitek z masáže i její účinek umocňuje a prohlubuje. Díky synchronnímu provedení je ájurvédská masáž považovaná za královnu mezi všemi masážními technikami. Olejové masáže navíc odstraňují duševní i tělesné bloky, bolesti hlavy a poruchy spánku. Současně stimulují krevní oběh a pomáhají odplavovat škodlivé látky z těla.


Ájurvéda představuje systém léčebných technik, které se zrodily na Srí Lance a v jižní Indii již před pěti tisíci lety. Snaží se udržet fyzickou a psychickou stránku člověka v harmonickém souladu.

Pražský ájurvédský salon Ayurmedic Ceylon používá při masážích pouze 100% přírodní oleje dovezené přímo ze Srí Lanky, které se aplikují individuálně podle typu obtíží.

Masáž není vhodná pro těhotné ženy. Informujte maséra, pokud berete nějaké léky nebo máte vysoký krevní tlak. Více informací na www.ac-masaze.cz

Připravila: Katka
Foto: ac-masaze
13.9.2010

 

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků