Tipy

Face Derma

Dopřejte své pleti opravdový luxus. Nyní máte možnost získat set dvou produktů za výhodnou cenu.

 

Máte občas pocit, že se málo hýčkáte? Nebojte si občas koupit luxus pro svou pleť. Luxusní krém na pleť s pravým hedvábím společně se zázračným sérem s kyselinou hyaluronovou omladí vaši pleť a dodají ji hedvábný nádech. V setu získáte oba produkty za cenu 2 109 Kč na www.skinso.cz.


FaceDerma, Pleťový krém s hedvábím, extra hydratační a vyhlazující krém

Tento krém je určený na suchou a citlivou pleť. Hedvábné proteiny výborně vážou vlhkost. Tekuté přírodní hedvábí se postará o svěží mladistvý vzhled pleti. Fibroin má protistárnoucí efekt, vyhlazuje vrásky a vyrovnává povrch pleti, která působí pružnějším dojmem. Výborně ochraňuje pleť před slunečním zářením. Po vyčištění pokožky, lehce vmasírujte krém, aplikujte ráno a večer.

Sérum kyseliny hyaluronové, zajišťuje nepřekonatelnou hydrataci pokožky a omezuje tvorbu vrásek.

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vyskytuje v celém našem těle a je základní složkou při tvorbě buněk. Prokazatelně stimuluje jejich další růst. Jednou z nejdůležitějších vlastností kyseliny hyaluronové je schopnost vázat až tisícinásobek její vlastní váhy ve vodě, a to je více než kterákoliv přírodní látka. Zajišťuje nepřekonatelnou hydrataci pokožky a omezuje tvorbu vrásek. Aplikujte denně na tvář, krk a dekolt. Po zaschnutí aplikujte pleťový krém. Pleť je okamžitě hladká a chráněná před oxidanty.

Připravila: Denisa
Foto: skinso.cz
Datum: 2. 3. 2016


Diskuze: příspěvků