Fototapeta okno nejen do malého pokoje

Máte doma místnosti, které bohužel postrádají přístup dostatečného množství potřebného světla?

Fototapeta okno nejen do malého pokoje
Další 3 fotografie v galerii

                                  myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/3d/okna/


Ano, bohužel se tak může stát v jakékoli domácnosti. Projektování objektu nemusí být dokonalé, anebo zkrátka do nějaké místnosti nelze integrovat okna. I takovéto pokoje je ale možné dokonale prosvětlit a vytvořit z nich velmi útulný prostor, kde budete vy či vaši blízcí trávit velké penzum času. 


Jak na to? Poměrně jednoduše. Postačí vám kvalitní vkusná výmalba a také zajímavá fototapeta okno. Myslíte si, že není nijak poutavá a rozhodně dané místnosti na zajímavosti nepřidá? Jste na omylu, v následujících řádcích vás přesvědčíme o tom, že ji lze sehnat ve spoustě originálních provedení, jež se mohou právě vám hodit. My se zaměříme na motivy, jež mohou tyto typy fototapet zobrazovat, a také na jejich funkčnost v té či oné místnosti.


Moře zajímavých motivů 

Otevřené okno by mohlo být na první pohled velmi nezajímavým a fádní prvkem. Není to pravda! Fototapeta okno může zachránit situaci i v interiéru, který je doslova a do písmene nudný. Okno totiž lze volit ve spoustě zajímavých podob. Nesmírně záleží především na tom, co vlastně za samotným oknem bude vidět. Moc hezky vypadají třeba pohledy do krajiny. Pokud si vezmeme například podhůří hor, pak se vám naskytne doslova nádherný plenér sestávající se ze samotných vrcholů, ale také třeba z luk, pastvin, případně vinic či polí. 


Člověk si jen při pohledu na tapetu bude připadat jako v přírodě na krásném místě, odkud je výhled prakticky kamkoliv. Panoramatický charakter krajiny navíc dokonale pomůže při eliminaci pocitů stísněnosti, jež bohužel na člověka v menším interiéru přijdou. Jasné barvy dodají lidem maximální možnou míru optimismu i v době, kdy se mu zrovna dvakrát smát nechce. 


Fototapeta okno ve větším obývacím pokoji 

Máte prostorný obývací pokoj? Pak není problém pořídit fototapetu s oknem klidně i sem. Mohlo by se zdát, že se hodí pouze do malých pokojíků, jež neoplývají velkým množstvím světla, ovšem vždycky tomu tak být nemusí. Bez problémů si můžete dovolit vybírat i motivy velkoměsta. Především tapeta okno 3D je schopna zajistit dostatečné množství inspirace. Pokoj nijak výrazně opticky nezmenší, naopak dá mu ještě další rozměr, který mu možná doposud mohl chybět. Dívat se každý den můžete na ty nejslavnější budovy, které jsou postavené ve světově proslulých metropolích. 


Například New York je okouzlující prakticky vždycky. Ve spojených státech byste marně hledali město, které je osídlené větším množstvím lidí. Říká se, že tato slavná metropole neustále žije a spánek je jí cizí. A pohled na objekty, jako jsou Empire State Building anebo Statue of Liberty? Ten je prostě fenomenální a možná si občas zastesknete, že byste právě na některém z míst v New Yorku mohli aktuálně být. Stejně tak jsou ale kouzelná i jiné velkoměsta typu Paříže, Londýna a dalších. Moc hezky ve větším interiéru vypadají třeba i fototapety gotického kostela, a to z pohledu zevnitř. Vitráže, hra se světlem a další záležitosti vám doslova učarují.

Fototapeta okno New York

Fototapeta okno New York


I ložnice si ji zaslouží 

Moderní fototapeta okno si najde své místo i v ložnici. Ano, chodíme sem spíše odpočívat než se kochat nějakými pohledy na zajímavé motivy. Přesto tuto místnost dokážeme prostřednictvím této hezké fototapety oživit. Nemusí tady nutně být třeba tapeta okno do zahrady, ale vynikající jsou aranžace v duchu romantického myšlení. Domek na vsi, případně nějaká opuštěná stavení v nás evokují romantické pocity se vším všudy. Nezapomínejte ani na zelenou barvu, jež působí příjemným přirozeným dojmem.

Fototapeta okno příroda

Fototapeta okno příroda


Kuchyně uprostřed zahrady 

Co třeba taková fototapeta okno do zahrady? Především v kuchyni se bude doslova vyjímat a rozhodně si ji oblíbíte. Vždyť právě zahrada je s kuchyní jako takovou velmi úzce spjatá. Bylinky, spousta ovoce a zeleniny. Přesně to jsou suroviny, bez nichž se při přípravě nejrůznějších dobrot prakticky není možné obejít. I proto byste se měli právě na kuchyni soustředit a tento typ fototapety pořídit.


KP
Foto: myloview

DISKUZE K ČLÁNKU

1

To není vůbec špatný nápad. Já sama bych také ráda domů dala nějaké tapety. Jen teda nevím jak je přilepit na zeď. Už jsem se tady https://www.adamos.cz/prumyslova-lepidla dívala po nějakých lepidlech, ale vůbec nevím jaké na to vybrat.

ODPOVĚDĚT

0

Je to sice pěkné, ale jen z estetického hlediska. Okna jsou však nejen pěkná, ale mají svoji nepostradatelnou funkci, kterou je větrání a ta u fototapet chybí. My máme plastová okna z https://www.pramos.cz/okna/plastova-okna/ a v kombinaci s květinami máme z domu pěkný výhled.

ODPOVĚDĚT

2

je to moc hezké

ODPOVĚDĚT

6

fototapety jsou hezké a taky mám ráda zrcadlové tapety, které zvětší prostory... třeba chodbu

ODPOVĚDĚT

6

já myslela, že fototapety už nejsou v modě... ale je to jedno, když v malém bytě není volná celá stěna, na malou plochu se nehodí

ODPOVĚDĚT

5

Mě se tapety vždy líbily, i když jsme si nikdy žádnou nepořídili...
hodila by se mi ta krásná do ložnice...

ODPOVĚDĚT

5

líbilo by se mi to,ale máme malá okna a to by se tam nehodilo,škoda,je to moc pěkné

ODPOVĚDĚT

5

Také se mi to líbí, moc pěkné nápady.

ODPOVĚDĚT

5

je to moc hezké vždy se mě to líbylo

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (9 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Vlastní byt znamená jistotu ve stáří

Vlastní byt znamená jistotu ve stáří

Podle statistik ČSÚ bydlí ve vlastní nemovitosti přibližně dvě třetiny rodin. V rodinném domě žije...

5 tipů, jak zútulnit vaši ložnici podle moderních trendů

5 tipů, jak zútulnit vaši ložnici podle moderních trendů

Probouzíte se unavení, podráždění, bez energie, a to i po dlouhých hodinách spánku? Pak je...

Titulka pro: Veletrhy nábytku, bydlení a zahrady už od zítřka!

Veletrhy nábytku, bydlení a zahrady už od zítřka!

Řešíte stavbu nebo rekonstrukci? Nábytek do bytu? Zajímáte se o zahradu? Pak si nenechte ujít...

Titulka pro: Vzorový dům? Takhle můžete bydlet i vy

Vzorový dům? Takhle můžete bydlet i vy

Pokud uvažujete o novém bydlení a poohlížíte se po řadové výstavbě, určitě si také kladete...

Kdy vylétne z hnízda? Nedělejte si z bytu mama hotel!

Zatímco někteří potomci se snaží vylétnout z hnízda co nejdříve, poznat svět a osamostatnit se,...

Nový start do života v pronájmu bytu v Praze

Nový start do života v pronájmu bytu v Praze

Rozešla jste se s partnerem a nyní hledáte nový pronájem bytu v Praha?

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz