Linex baby pro zdravé děti

V létě naše děti občas tláskají dohromady spousty dobrot. Zralé třešně, zmrzlina nebo melouny mohou způsobit dětskému zažívání potíže a vést k bolavému bříšku.

Titulka pro: Linex baby pro zdravé děti

V létě naše děti občas tláskají dohromady spousty dobrot. Zralé třešně, zmrzlina nebo melouny mohou způsobit dětskému zažívání potíže a vést k bolavému bříšku.

V takovém případě vám může doplněk stravy Linex Baby, vhodný pro děti od kojeneckého věku až do 12 let, který pomáhá vrátit dětskému zažívání ztracenou rovnováhu. Doporučuje se preventivně na cestách a při jakékoliv očekávané změně běžné stravy. Sypké probiotikum Linex Baby je k dostání v balení po 10 sáčcích ve všech lékárnách za sympatickou cenu 105 Kč. Každý sáček lze snadno rozmíchat ve vodě, mléku či přesnídávce. Protože Linex Baby je zcela bez vůně i chutě, lze jej dítěti pohodlně podávat, aniž by poznalo rozdíl.

Linex Baby optimalizuje střevní mikroflóru, zlepšuje stravitelnost potravy a posiluje přirozenou imunitu organismu. Pomáhá odstranit bolesti bříška, zácpu, nadýmání a další nepříjemné projevy pokaženého zažívání, ulevuje při dětských průjmech i zažívacích problémech při krmení umělou výživou, odstavení od kojení a přechodu na pevnou stravu. Posiluje celkovou imunitu organismu v období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení, při nemoci i následné rekonvalescenci.

Připravila: Katka
Foto: Linex
3. 6. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

LUPENKA

Doporučil by mi někdo něco na lupenku?

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Hledám zahradní nábytek, který nebude potřebovat moc ...

IMUNITA - VITÁMÍNY APOD.

Ahoj holky, můžete poradit co doma teď berete na imunitu a ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz