Syoss World Stylists' Selection

Od Londýna přes Paříž, Tokio až po Los Angeles – odborníci na vlasovou kos-metiku značky Syoss prošli špičkové světové kadeřnické salóny, aby zjistili, jaké trendy v barvení vlasů budou vládnout této sezoně. Na základě těchto zjiš-tění rozšířili kolekci Syoss World Stylists' Selection o čtyři nové úchvatné a moderní odstíny.

ilustrační obrázek

Od Londýna přes Paříž, Tokio až po Los Angeles – odborníci na vlasovou kos-metiku značky Syoss prošli špičkové světové kadeřnické salóny, aby zjistili, jaké trendy v barvení vlasů budou vládnout této sezoně. Na základě těchto zjiš-tění rozšířili kolekci Syoss World Stylists' Selection o čtyři nové úchvatné
a moderní odstíny.


- Platinová blond dominuje všem módním přehlídkám po celém světě – a trend jasných a zářivých plavých hollywoodských odstínů, které se tak skvěle vyjímají na červeném ko-berci, je dokonale zachycen v Syoss World Stylists' Selection Los Angeles Blonde.


- Černá se vrací! Trend nádherně lesklých a zářivých černých účesů, jehož jsme si vloni poprvé všimli v Londýně a Miláně, se tuto sezónu bezpochyby vrací. Syoss World Sty-lists' Selection Tokyo Black přináší luxusní a elegantní tmavý vzhled, díky němuž budou vlasy každé ženy zářit intenzivní a dlouhotrvající vitalitou.


- Volá Londýn! – a přináší výrazný červený odstín Syoss World Stylists' Selection Lon-don Red zachycující vášeň pro žhavé rudé barvy s měděnými tóny, které oběhly celou zeměkouli.


- V neposlední řadě nelze mezi největšími současnými trendy barev na vlasy opominout ani překrásnou hnědou. Celebrity jako španělská herečka Penelope Cruz a popová hvězda Cheryl Cole přivádějí temperamentní brunetky zpět do záře reflektorů.

Díky Syoss World Stylists' Selection Paris Brown si můžete dopřát fascinující hnědé odstíny s teplými červenými podtóny, které ženám na celém světě dodají lesk středomořské elegance.

Nová kolekce Syoss World Stylists' Selection přináší módní a profesionální barvy na vlasy za úžasnou cenu 125,90 Kč, kterou si může dovolit kterákoli žena a každý den se tak cítit, jako by právě vyšla z kadeřnického salónu.

Připravila: Zuzana

Foto: archiv

15.4. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ilustrační obrázek

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

PSÍ SPORTOVCI - ODMĚNY

Dobrý den, máme doma fenku sportovkyni a sháním pro ni ...

ZUBNÍ PASTY

Ahoj jakou bělící zubní pastu by jste mi doporučily?

MOČOVÉ CESTY - BRUSINKY

Zdravím, dcera má problém s močovými cestami a sháním ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz