Tipy

Golden Glow

I dnes máme pro vás tip na produkt, který zvýrazní a prodlouží vaše letní opálení. Tím je hydratační krém se sluneční ochranou Golden Glow od Sampar, který pleti okamžitě dodá teplý nádech a odhalí přirozenou a zdravě vypadající pleť.

 

I dnes máme pro vás tip na produkt, který zvýrazní a prodlouží vaše letní opálení.
Tím je hydratační krém se sluneční ochranou Golden Glow od Sampar, který pleti okamžitě dodá teplý nádech a odhalí přirozenou a zdravě vypadající pleť.

Tónovací složení je obohacené o zlatavé minerály koncentrované v částicích odrážejících světlo pro jemně opálenou pleť, která jako by získala bronzový odstín ze slunečních paprsků.

Kromě intenzivní hydratace také postupně stimuluje syntézu melaninu. Výsledkem je pleť kvalitnější a zářivá 365 dní v roce!

 

 

Jeho vyjímečné složení: 

  • Rozjasňuje pleť a dodává jí teplý nádech pro úžasné a přirozené výsledky díky zlatavým minerálům, obsaženým v částicích odrážejících světlo.

  • Podporuje syntézu melaninu díky pro-melanotropním peptidům a léčivému kořeni rostliny Cimicifuga racemosa, pocházející ze Severní Ameriky.
  • Posiluje přirozenou obranyschopnost pleti proti UV záření a chrání tak před škodlivými účinky slunečního záření a fotostárnutí díky SAMPAR SSP (Smart Sun Prevention) – inovaci a ochrannému štítu pro vaše kožní buňky!
  • Napravuje a posiluje hydrolipidní film díky hydrokomplexu, který pomáhá zachovat pružnost, ohebnost a hydrataci.
  • Reaktivuje vitální funkce pleti díky komplexu Urban Advance, který působí jako „buněčný šok“.


Golden Glow můžete zakoupit v parfumériích Sephora za 850 Kč/30 ml.
 

Připravila: Katka
Foto: Sampar
Foto: 21. 8. 2015


Diskuze: příspěvků