Grilování na náplavce

Nedávno jsme psali o tipech na nákup grilu a další tipy na grilování budou následovat. Přijďte si již tento víkend s celou rodinou zagrilovat na náplavku k řece.

Titulka pro: Grilování na náplavce
Zobrazit fotografii v galerii
Objevte městkou intervenci navrženou a postavenou studenty v rámci workshopu urbanACT přímo pro prostory náplavky a užijte si doprovodné akce. Přijďte se podívat na výsledek studentského workshopu urbanACT na pražskou náplavku k železničnímu mostu ve dnech 26. - 27. května 2012.
 
Celou sobotu a neděli budou k dispozici grily, uhlí a další nezbytnosti k letnímu grilování. Pokud nebudete mít v sobotu s sebou nic na grilování, nezoufejte, na nedalekých farmářských trzích všechno nakoupíte a poté ugrilujete!
 
Sobotní odpoledne můžete strávit na bench workshopu, kde si podle návrhu berlínského studia Raumlabor a sdružení LetnáSobě! budete moci postavit svoje vlastní designové křeslo. Nebo se radši naučíte něco o street-artu od Damiena Mitchella a zkusíte si s ním stencil techniku na naši improvizovanou zeď?

UrbanACT je projekt, který demonstruje ideu, že kvalita městského prostředí není o vynaložených finančních prostředcích, ale o přístupu lidí, kteří jsou jeho elementární součástí. Hlavním cílem urbanACTu je vzbudit aktivní zájem veřejnosti o město, ve kterém žije, a zapojit ji do diskuze a do návrhu zlepšení veřejného prostoru.
 
 
Připravila: Magda
Foto: www.urbanact.cz
Info: www.urbanact.cz
16. 5. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

LUPENKA

Doporučil by mi někdo něco na lupenku?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz