Tipy

GUCCI PREMIÈRE

Gucci představuje Gucci Première Eau de Toilette.

 

Gucci představuje Gucci Première Eau de Toilette.

Přestože svou podstatou vychází z původního originálu Eau de Parfum, přináší s sebou vůně Gucci Première Eau de Toilette novou a jedinečnou lehkost, jež jí propůjčují zářící květiny a jiskřivý citrusový akord.
 

  • Do sršícího úvodu vstupujeme bránou z energie a elegance, kde dominuje pomerančový květ spolu s citrusy. To vše evokuje moment, kdy do vysoké sklenky – flétny – začínají proudit první správně vychlazené kapky ušlechtilého šampaňského.
  • Elegantní jiskra nejvybranějších tónů pomalu ustupuje, aby nechala zazářit srdce plné bílých květů, jimž dominují frézie, jasmín a něžná bulharská růže.
  • Poté, co se akord vůně rozloží na ženské pleti, vynikne v samém závěru hřejivá nóta ušlechtilé kůže, pačuli a pižma, jež dodají vůni své fascinující charisma.


V nové Gucci Première Eau de Toilette se nám podařilo propojit v okouzlující rovnováze jasmín sambac s bulharskou růží – dva klasické elegantní květy plné ženskosti – a doplnit k nim v lehkém kontrastu něhu frézie. Výsledkem je jiskřivá, moderně ženská vůně, kterou si můžete užívat každý den „. Frida Giannini, kreativní ředitelka Gucci
 

Připravila: Katka
Foto:Gucci
10. 10. 2014


Diskuze: příspěvků