Krása

Hodinky, které jdou na dračku

Také nenosíte hodinky jen jako praktický měřič času, ale i jako úžasný módní doplněk?

I když se to nezdá, hodinky můžete střídat podle svého denního či večerního programu, podle barvy a stylu oblečení nebo i podle nálady. Můžete nosit hodinky s kovovým i koženým řemínkem, v různých barvách a různém provedení, které se hodí pro určité příležitosti.

Pokud jste hodinkám propadly a uvažujete svou výbavu hodinek rozšířit, neměla by vám uniknout značka Ice-Watch. Jedná se o belgickou značku, které jsou teprve tři roky, ale již se prodává ve více než 2500 prodejnách v 59 zemích po celém světě a od června letošního roku exkluzivně také na českém trhu. A je z čeho vybírat. V nabídce jsou hodinky všech stylů – klasické tvary s kovovými detaily, s křišťály, hodinky v barvě neonu.


Hodinky Ice-Watch jsou k dispozici ve třech velikostech jak pro muže, tak pro ženy. Jsou voděodolné od 3 do 10 ATM, horní sklo hodinek je vyrobeno z minerálního skla a polykarbonátu. Kolekce nabízí výběr ze třech variant náramku, a to pásku se silikonovou texturou, koženého náramku, nebo plastu. Výběr barev je obrovský – s více než 50 různými barvami a tóny od klasických barev přes jasně svítivé, světélkující nebo neonové až po pastelové barvy a lesklé efekty včetně vybraných modelů s křišťály Swarovsky.


Většina hodinek je dodávána s barevně odpovídající krabičkou, která je navržena tak, že umožňuje a inspiruje majitele hodinek ke sbírání a vytváření kolekcí hodinek. A co víc – jakmile se stanete majiteli hodinek Ice-Watch, můžete se zaregistrovat do Ice-Watch Klubu a stát se součástí globální sociální skupiny.


Připravila: Šárka

Foto: archiv Ice-Watch
12. 10. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků