Filmové novinky

Hon na čarodějnice

Sbírání kytiček

Pokud máte rádi akční filmy a učaroval vám Nicolas Cage, zajděte na nový dobrodružný film plný nadpřirozena Hon na čarodějnice.

Režie: Dominic Sena

Scénář: Bragi Schut

Hrají: Stephen Campbell Moore (Čistá práce, Šprti), Claire Foy (Zaslaná pošta, seriál Malá Dorritka), Stephen Graham (seriál Impérium – Mafie v Atlantic City, Veřejní nepřátelé), Ulrich Thomsen (Centurion, International), Robert Sheehan (Cherrybomb) a Christopher Lee (Pán prstenů).

Výpravný film v režii Dominica Seny (60 sekund, Swordfish: Operace Hacker) vypráví příběh hrdinného křižáka Behmana a jeho nejbližšího přítele Nelsona. Po desetiletích boje se vracejí do vlasti, kterou nacházejí zdevastovanou morem. Církevní hodnostáři jsou přesvědčeni, že za katastrofu je odpovědná dívka obviněná z čarodějnictví, a proto dvojici hrdinů rozkáží, aby ji dopravili do vzdáleného kláštera. Zde se má údajná čarodějnice podrobit prastarému rituálu vymítání ďábla. Vydávají se tedy na strastiplnou cestu, která je zkouškou jejich sil a kuráže a během ní odhalí dívčino temné tajemství…

Připravila: Katka
Foto: Hollywood Classic Entertainment
14. 2. 2011
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků