Volný čas

Horoskop: čeká nás „Den zázraků“

Sbírání kytiček

18. května 2024 se Slunce spojí s Jupiterem. Jak optimistický Jupiter vchází do slunečních paprsků, přináší pozitivní energii. Tato událost je plná pozitivních vibrací, proto ji astrologové nazvali „Den zázraků“.

Slunce vládne štěstí a energii, že všechno dokážete. Jupiter je o štěstí, riskování a dobrodružství. Když se tato dvě tělesa dostanou do konjunkce, otevřou dveře novým příležitostem. Pocítíte optimismus a sílu postavit se všem překážkám. Tento den vám nabízí obrovský potenciál. Jeho sílu můžete využít tři dny před i po tomto datu.

Jupiter a Slunce jsou v konjunkci ve znamení Býka. Když se setkávají v tomto zemském znamení, pomáhají nám růst, a přitom si udržet stabilitu. Přemýšlejte globálně. Rozšiřte své obzory. Nezapomínejte, že vesmír vám poskytne tuto příležitost, ale její uskutečnění je už na vás. Buďte vnímaví a všímejte si příležitostí, které se před vámi budou otevírat. Vystupte ze své komfortní zóny. Myslete na věci, které si přejete.

Beran

Tato konstelace vám může přinést změny v penězích nebo v práci. Pokud se chcete pustit do něčeho nového nebo si říci o zvýšení platu, směle do toho.

Býk

Buďte odvážní a nebojácní. Svět vám naslouchá. Realizujte své velké nápady. Čeká vás zpomalení a odpočinek, ale teď do toho dejte všechno.

Blíženci

Pro vás nastává duchovní období. Hledejte vize, meditujte a sledujte příležitosti kolem sebe. Za chvíli Slunce vstoupí do vašeho znamení a vy vyrazíte do společnosti.

Rak

Věřte svým snům. Můžete potkat někoho, kdo vám pomůže s jejich uskutečněním. Můžete na něj narazit i on-line. Buďte otevření.

Lev

Slunce a Jupiter podtrhnou váš talent a přinesou vám vlnu hojnosti. Zviditelněte se. Aktualizujte své profily na sociálních sítích a choďte mezi lidi.

Panna

Máte chuť zažít nějaké dobrodružství. Vyrazte na výlet. Pokud to není možné, najděte nová a zajímavá místa ve svém městě. Buďte aktivní.

Váhy

Budete řešit finance. Může se vám naskytnout příležitost, jak jich vydělat více. Buďte pozorní, choďte mezi lidi. Potkat můžete nejen nového obchodního partnera, ale i toho pro život.

Štír

Budete řešit svůj vztah. Vašemu partnerovi můžou dojít nějaké souvislosti a změní svůj přístup. Nebo vy najdete odvahu k razantnímu kroku. Mělo by to být v pozitivním smyslu.

Střelec

Slunce s Jupiterem osvětlují vaši kariéru. Ujměte se iniciativy. Žádné výmluvy. Napněte síly. Dejte si záležet, ať nadřízení vědí, co všechno děláte.

Kozoroh

Štěstí přeje vašim vztahům a romantice. Hezky se oblečte a vyrazte ven. Tato žhavá energie vám přinese spoustu zábavy. Jen moc neutrácejte.

Vodnář

Toto období přeje vaší rodině a bydlení. Možná se vám povede koupit nový byt nebo alespoň zútulnit ten stávající. Věnujte čas svým blízkým.

Ryby

Rozzáří se váš společenský život. Užívejte si párty i skleničku s kamarádkami. Potkáte nové a zajímavé lidi.

Připravila: věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Rawpixel.com on Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků