Volný čas

Horoskop na červenec 2024: vztahy se naplní romantikou

Sbírání kytiček

Červenec začíná podle horoskopu v emocionálních vodách Raka. Rak má velký vliv na rodinu, domov a emoce. Jeho vládcem je Luna. Symbolizuje výjimečnou empatii, mateřskou péči a nové možnosti. Člověku dává značnou citlivost, živou fantazii, ale někdy také málo odvahy a lenost.

Na začátku týdne se Neptun otáčí do zpětného chodu a vytvoří šťastný trigon k mentální planetě Merkur. Vaši mysl mohou naplnit kreativní myšlenky. Merkur také vstoupí do ohnivého znamení Lva. Buďte sebevědomější a jděte si za svým cílem.

6. července nás čeká novoluní v Raku, které nás nabádá, abychom se o sebe starali. Venuše vstupuje 11. července do Lva a vnese do vztahů romantiku a fantazii. V polovině měsíce se setká Mars s Uranem v Býku a ovlivní naše chaotické jednání. Bude nás nutit vystoupit ze své komfortní zóny. Vše si pořádně rozmyslete.

21. července nastane druhý po sobě jdoucí úplněk v Kozorohu. Stanovte si na léto své cíle a uskutečněte je. O den později vstupuje Slunce do veselého a sebevědomého Lva. Ten vás svým ohněm láká ven, abyste si užívali zábavu.

Beran

Jste naladěni na svou jemnější stránku, ale červenec vám přinese také nějaké vzrušení. Buďte připraveni na akci. Při novoluní se věnujte své rodině a najděte si i čas na sebe. Čeká vás romantika. Jen si dávejte pozor na finance. Úplněk vám přinese více komunikace s ostatními a realizaci vašich plánů.

Býk

Váš červenec bude nabitý akcemi. Novoluní otevírá vaše srdce novým spojením. Mluvte o všem, po čem toužíte. V polovině měsíce budete mít trochu problém s disciplínou. Úplněk vám pomůže zbavit se některých věcí, které vás brzdily. Ke konci měsíce si odpočiňte a věnujte se své rodině.

Blíženci

Červenec vám přinese spoustu příležitostí vyrazit do společnosti. Využijte novoluní k tomu, abyste prozkoumali svou finanční situaci. V polovině měsíce pocítíte nárůst energie i motivace. Věnujte se dosažení svých cílů. Úplněk ve vás probudí vaše hluboké pocity. Zbavte se záště. Ke konci měsíce zazáříte.

Rak

Váš horoskop je plný romantiky a zajímavých příležitostí. Nastavte si kolem novoluní své cíle, kterých chcete dosáhnout. Kolem 11. července se posílí vaše představivost a romantika ještě zesílí. Užijte si toto období. Ke konci měsíce bude třeba dát si do pořádku finance a myslet i na praktické věci.

Lev

Probíhající období Raka vám přináší pomalejší a ospalejší atmosféru. Začátek července zvýší vaší duševní energii. Budete mít spoustu nápadů, tak je řekněte. Novoluní pro vás bude nostalgické. Najděte si čas o samotě a přemýšlejte o důležitých věcech. Kolem 11. července dokážete přitáhnout věci, po kterých toužíte. Úplněk využijte k tomu, abyste si uklidili a zbavili se všech špatných návyků. Vytvořte si prostor pro svůj růst.

Panna

Toužíte po sociálních kontaktech a spolupráci. Červenec vám přináší úspěch i romantiku. Věřte své intuici. V polovině měsíce budete mít chuť udělat nějaký neočekávaný krok. Nebojte se toho a buďte otevření. Ke konci měsíce se vám začne dařit v práci. Jděte si za tím, čeho chcete dosáhnout. Využijte svou energii, abyste se dostali vpřed.

Váhy

Máte hodně práce. Červenec vám přinese období, kdy vyrazíte do společnosti. V práci můžete spustit nový projekt. Je ideální doba na tvoření nových kontaktů a spolupráci. Doteď jste řešili většinou pracovní povinnosti. Udělejte si čas i na své nejbližší a věnujte se věcem doma. Úplněk může přinést i nějaké vzrušení.

Štír

V červenci jste otevření novým dobrodružstvím. Dařit se vám bude i v práci. Budete mít dobré nápady. Spolupracujte s ostatními. V polovině měsíce se připravte na náhlé zvraty ve vztazích. Máte chuť dělat impulzivní rozhodnutí a měnit stávající stav. Dělejte to opatrně. Úplněk vám poskytne prostor nastavit si nové hranice a zbavit se věcí, které vás vyčerpávají.

Střelec

Nevyhýbejte se řešení věcí, které vás tíží. Až je vyřešíte, uleví se vám. Novoluní vám poskytne čas na přemýšlení. Vyřešte věci ve svém nitru, které vás trápí. Období kolem 20. července začne přát vašim vztahům. Ať už hledáte někoho nového, či chcete posunout vstávající vztah. Úplněk vám pomůže v řešení vašich financí.

Kozoroh

Vašemu horoskopu na červenec dominují vztahy. Novoluní vám poskytne příležitost prohlubování vztahů s ostatními. Jste-li singl, uvolněte se a chovejte se tak, jak to cítíte. Při úplňku se budete cítit produktivnější a nabití energií. Podívejte se na své role, které hrajete v životě ostatních lidí. Důvěřujte svým instinktům.

Vodnář

Novoluní je ideálním obdobím pro zavedení zdravých návyků. Najděte si více času pro sebe. Začněte se více hýbat a zdravěji jíst. Polovina měsíce může přinést rozpory v rodinném životě. Úplněk vám pomůže odkrýt pocity, před kterými utíkáte. Ujasněte si, co očekáváte od svého partnerského vztahu.

Ryby

Máte spoustu kreativních nápadů. Uvidíte věci jasněji a některé nápady můžete dotáhnout až do konce. Nechte se unášet ke hvězdám, ale jednou nohou zůstaňte na zemi. Úplněk vám přinese prostor na setkávání s přáteli. Užijte si zábavu a odpočiňte si.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com, stylecaster.com
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků