Volný čas

Horoskop na květen 2024: čeká nás magický okamžik

Sbírání kytiček

Po dubnové chaotické kombinaci zatmění a Merkuru ve zpětném chodu bude horoskop na květen velmi osvěžující. Býk nám pomůže zpomalit se a ukotvit.

8. května proběhne novoluní v Býku. Otevře téma stability, majetku a bydlení. Energie Býka vrcholí 18. května, kdy do tohoto zemského znamení vstoupí Jupiter. To je magický okamžik, kdy se můžete pustit do něčeho velkého. Ve stejný den spojí své síly romantická Venuše s bystrým a nepředvídatelným Uranem. Budete mít příležitost zamilovat se na první pohled.

21. května začíná sezóna Blíženců a probudí v nás zvědavost a spojení s ostatními. Sejděte se s přáteli a užívejte si jaro. 23. května nás úplněk ve Střelci donutí rozšířit naše obzory a zaměřit se na důležité věci. 25. května vklouzne Jupiter do Blíženců a zahájí cyklus příležitostí a hojnosti pro všechna znamení.

Beran

Máte motivaci i energii splnit si své sny. Věnujte se svým financím. V polovině měsíce by se vám mohlo podařit zlepšit svou finanční situaci. Ke konci měsíce se do centra dění dostane váš společenský život.

Býk

Máte přirozené kouzlo a přitahujete ostatní. Napište si na novoluní Býka svá přání. Jeho energie podpoří jejich splnění. V polovině měsíce budete mít dobré nápady. 18. května začne váš šťastný týden. Budete mít štěstí ve vztazích, přátelství i práci.

Blíženci

První polovina měsíce bude relativně klidná. Novoluní Býka podpoří vaši intuici. Podaří se vám vyřešit vše, co se nedařilo. Ke konci měsíce se vám začne dařit. I ve vztazích. Úplněk přináší hojnost, štěstí a expanzi. Naplánujte si velké věci.

Rak

Bude vám dobře ve společnosti. Užijete si příjemnou zábavu. Spolupracujte s ostatními. Pomůže vám to posunout se dál. Ke konci měsíce si najděte čas i sami pro sebe. Věřte své intuici. Čekají vás velké věci.

Lev

Vaše kariéra je na vzestupu. Dbejte na svůj vzhled, ať uděláte na ostatní dojem. Nezapomeňte domýšlet své plány až do úplného konce. Novoluní je ideální příležitostí začít něco velkého. Jen nebuďte tvrdohlaví ani stydliví. Konec měsíce si užijte s přáteli.

Panna

Zažijete hodně dobrodružství. Zaměřte se na budoucnost. Toužíte po poznání, tak si ho dopřejte a rozšiřte si obzory. Ke konci měsíce se vám začne dařit v práci a budou se vám hodit dobré kontakty. Buďte sebevědomí. Nezapomínejte se věnovat svým blízkým.

Váhy

V poslední době jste řešili nějaké těžkosti, ale čeká vás lepší období. Neutíkejte před pravdou. Ke konci měsíce budete mít dobré nápady. Čeká vás romantika ve vztazích. Nebojte se a buďte aktivní a spontánní. Čeká vás dobrodružství. Věnujte se svému růstu.

Štír

Pro vás budou v popředí vztahy. Zejména ty partnerské. Novoluní je ideální k tomu, abyste si promluvili se svými blízkými. Vyřešte všechna nedorozumění, která visí ve vzduchu. Ke konci měsíce se ponoříte hlouběji do svých emocí. Začněte se soustředit na věci, které opravdu dávají smysl.

Střelec

Máte před sebou velké příležitosti, tak se pusťte do práce. Buďte produktivní, můžete dokázat spoustu věcí. Najděte si i čas na péči o sebe a zdravý životní styl. Konec měsíce bude patřit vašim vztahům a lásce. Opusťte to, co už vám neslouží. Věnujte se svým blízkým a prohlubujte s nimi vztah.

Kozoroh

Začíná se ve vás probouzet vášeň. Cítíte se sebevědoměji. Eliminujte stres. Buďte hraví. Čeká vás láska nebo nový kreativní projekt. Uprostřed měsíce byste měli mít štěstí. Následujte své srdce. Ke konci měsíce se budete muset zase věnovat povinnostem.

Vodnář

Věnujte se svému domovu a svým blízkým. Spojte se se členy své rodiny a urovnejte případná nedorozumění. Ke konci měsíce se budete cítit veseleji a uvolněněji. Uvolněte se a užívejte si. Čeká vás trocha flirtování a zábavy. A možná i láska.

Ryby

Jste středem společnosti a užíváte si zábavu. Máte skvělé nápady, tak o nich dejte všem vědět. Ke konci měsíce si najděte trochu času jen pro sebe a na odpočinek. Zpracujte věci ze své minulosti.  Dostanete prostor v práci. Realizujte své nápady a odhalte svůj talent.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: stylecaster.com, astrology.com, astrostyle.com
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků