Horoskop na leden 2014

Kozoroh, který tomuto měsíci vládne, patří mezi znamení zemská. Má osudový vliv na pověst, povolání a kariérní vzestup. Dává obvykle trpělivou, reservovanou a ctižádostivou povahu, při špatném ozáření ale také nedůvěřivou, pesimistickou, závistivou a někdy i bezohlednou.

Titulka pro: Horoskop na leden 2014
Zobrazit fotografii v galerii

Beran

Vstup do nového roku není vůbec takový, jak jste očekávali. Uran se dostal do opozice s Marsem a zároveň je i v negativním postavení se Sluncem, Plutem a Merkurem. Pozor na nemoci všeho druhu. Nepřeceňujte síly a chystáte-li se lyžovat či věnovat jiným akčním sportům, raději se dobře pojistěte, ať kromě případné zdravotní újmy neutrpíte i újmu finanční. Mohlo by vám to způsobit nemalé problémy v dalších měsících.


Býk

Venuše momentálně prochází znamením Kozoroha a do popředí se po delší době dostává zase vaše vážnější stránka. Silný vliv Merkura a Slunce navíc způsobují, že jste v mnoha ohledech velkorysí. Dobře však rozmýšlejte, komu podáte pomocnou ruku a kdo za to nestojí. Může se totiž lehce stát, že až budete potřebovat pomoc zase vy, lidé se k vám otočí zády. Důvěřovat teď můžete především své rodině. Proto právě je, hýčkejte.


Blíženci

Začíná vám období, kdy se budete mnohem více než kdy dřív zaměřovat na budoucnost. Kolem 12. ledna vstoupí vládce vašeho znamení Merkur do Vodnáře a způsobí, že se vaše myšlení změní. Bude pokrokové, nezávislé a liberální. Už nebudete chtít jen slepě vykonávat zadané úkoly, ale zatoužíte být v práci svým pánem. Všechny nápady budete chtít proměnit ve skutky a díky dobré aspektaci Urana, se vám to pravděpodobně i podaří.


Rak

Raci, pozor! Planeta štěstí Jupiter bude ve vašem znamení už jen do poloviny července. Pokud jste si tedy ještě nestihli splnit své sny, je na čase na tom začít pracovat. Lepší šanci už mít nebudete. V příštích šesti měsících vás čekají zajímavé příležitosti a byla by škoda je promarnit. Nebojte se riskovat a to především v záležitostech, ve kterých si budete stoprocentně jistí. Zejména ve finanční sféře se to určitě projeví.


Lev

Příslušníky vašeho znamení čeká jeden z nejlepších roků života. V polovině července vstoupí do znamení Jupiter a to značí jediné. Zazářit můžete na všech frontách. Než se tak stane, máte ale před sebou ještě několik úkolů. V lednu prochází Slunce znamením Kozoroha a navíc je v těsném kontaktu s Merkurem a Venuší. Využijte tuto dobu k tomu, abyste si ujasnili, jak byste v pracovní i soukromé sféře chtěli pokračovat dál. Vyplatí se vám to.


Panna

Je vám sice jasné, že nic nedostanete zadarmo a tvrdá práce se vám ani v tomto roce nevyhne, proč si to ale trochu neusnadnit. Pomůže vám v tom planeta štěstí Jupiter, která se bude až do poloviny července nacházet ještě v příznivém postavení k vašemu znamení. Dobrý aspekt Merkura s Uranem se v lednu navíc postará o to, že budete doslova sršet nápady. Hurá do jejich realizace. Přinesou vám zisky, se kterými jste vůbec nepočítali.


Váhy

Podobně jako v případě znamení Berana i u vás neproběhl vstup do nového roku příliš pozitivně. Oslabení organismu a lehká viróza jsou tou lepší variantou, která vás v současné době trápí. Mars, který prochází vaším znamením je v negativním postavení jak s Jupiterem, planetou štěstí, tak i se Sluncem, Merkurem a Plutem. Zřejmě máte pocit, že se všechno spiklo proti vám. Zatněte zuby a vydržte, už brzy se situace zlepší.


Štír

Počítejte s tím, že v roce 2014 nebudete mít na růžích ustláno. Čeká vás nejedna zatěžkávací zkouška a budete postaveni tváří v tvář mnoha problémům. Hned v lednu se dostane vládce vašeho znamení Pluto do špatného postavení s Uranem. Budete čelit důležitému rozhodnutí a je na vás, jakou cestu si vyberete. Nejprve si uvědomte vážnost své situace a až poté se rozhodněte, jak dál. Už brzy se dostane do vašeho znamení Mars, který vám v rozhodování pomůže.


Střelec

Na rozdíl od ostatních znamení jste vstoupili do nového roku klidní a vyrovnaní. Váš vládce znamení Jupiter bude až do 14. července v Raku a postará se o to, že se do popředí dostanou vaše city. Uvědomíte si, že honba za výdělkem není to, co vás skutečně naplňuje a na první místo budete stavět výhradně rodinu. Jupiter se koncem ledna dostane do opozice s Venuší a Plutem. Pozor na přílišnou pohodlnost a lehkomyslnost.


Kozoroh

Leden je váš měsíc. Hned čtyři planety - Merkur, Slunce, Venuše a Pluto procházejí vaším znamením. Začátek roku tedy prožijete naplno. A není se co divit. Loňský rok neproběhl úplně podle vašich představ, proto se už těšíte na ten letošní a doufáte, že bude v mnoha ohledech lepší. Máme pro vás dobrou zprávu, bude. Zejména v první polovině vás čeká hodně práce, po které ale paradoxně toužíte. V druhé polovině mírně zvolníte.


Vodnář

Starý rok je za vámi a vy si možná říkáte díky bohu za to. Merkur vstoupí 12. ledna do vašeho znamení a bude nejprve v příznivém postavení s Uranem a pak i s Marsem. Pomalu ale jistě začnete hledat rovnováhu mezi odpovědností a odpočinkem. I tento rok vás nečeká žádné lenošení, pracovat budete možná i dvakrát tolik co loni. Tentokrát už ale s jasným cílem, něco vybudovat. První polovina roku pro vás bude příznivější, ve druhé se Jupiter přesune do znamení Lva, a bude tak v opozici k vašemu znamení.


Ryby

I letos zůstane vládce Neptun ve vašem znamení. Nemusíte se tedy bát výraznějších změn. V lednu pocítíte větší sounáležitost s vaším nejbližším okolím. Přistihnete se, že máte podobné myšlení, názory a že i podobně jednáte. Není proto překvapením, že se k vám nabídky na setkání u dobrého jídla či pití jen pohrnou. S velkou pravděpodobností se objeví někdo, kdo vám nabídne i spolupráci. Nejste-li extrémně vytíženi, kývněte na ni.


Orlando Bloom – 13. 1. 1977

V posledních letech neměl příliš štěstí na výrazné role. Letos se ale karta obrátila, a tak si čerstvý sedmatřicátník užívá opět slávu v pomyslném pokračování Pána prstenů – Hobit: Šmakova dračí pouť. Právě trilogie Pána prstenů ho před pár lety vynesla na výsluní a udělala z něj několikrát i jednoho z nejvíc sexy mužů planety. V roce 2010 se oženil s topmodelkou Mirandou Kerr, loni ale oznámili rozvod, a tak do nového roku vstoupil opět single. Která žena získá jeho srdce teď?

Připravila: Lucie
Foto: iStock
9. 1. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz