Volný čas

Horoskop na leden 2024

Sbírání kytiček

Začal první měsíc roku 2024. Vánoce mohly být ještě emocionálním obdobím. Své priority si pravděpodobně uvědomíte až koncem měsíce.

11. ledna nastane novoluní v Kozorohu, které otevře nové příležitosti v práci pro všechna znamení. Toto novoluní vytvoří energizující trigon k Uranu a bude také ve spojení se silným Plutem. Buďte inovativní. Můžete najít řešení, která nikdo jiný neviděl.

Slunce se 20. ledna začne přesouvat do Vodnáře. Ten napomáhá tvoření fungujících týmů a je technicky zdatný. Vodnáři milují originalitu, tak hledejte originální řešení. 23. ledna vstoupí do Kozoroha planeta lásky Venuše. Páry se zaměří na svou budoucnost. Jste-li singl, můžete najít toho pravého.

25. ledna nás čeká úplněk ve Lvu. Povzbudí vás, abyste byli odvážnější ve svých vyjádřeních a podpoří váš tvůrčí talent.

Beran

Pro vás je v lednu důležitý úspěch. Budete překypovat sebevědomím a vyjadřujete energii rozeného vůdce. Ke konci ledna vám pomůže větší spolupráce s ostatními. Úplněk ve Lvu přinese do vašeho života romantiku nebo slávu. Svým cílům věnujte pozornost hlavně na začátku měsíce. Váš úspěch bude částečně záviset i na tom, koho znáte.

Kolem úplňku 25. ledna si dejte pozor na zadržované emoce. Uvolněte je někde o samotě a nechte své přátele, ať vás podpoří.

Býk

Vaše mysl je stále v režimu dovolené. Nejraději byste někam vyrazili. Své kariéře se začnete naplno věnovat ke konci měsíce. Aktualizujte svůj životopis. Zkontrolujte své sociální sítě i šatník. Máte co na sebe, pokud dostanete zajímavou pracovní nabídku? Štěstí přeje odvážným Býkům. Riskovat se vyplatí.

Nemohli jste se pořádně soustředit na konkrétní cíl. Teď máte šanci až do 11. ledna. Budete mít příležitost naplánovat to, co opravdu chcete. Buďte diplomaté, až své potřeby začnete prosazovat. Dávejte si pozor na falešné sliby. Počítejte s tím, že ne každý je dodrží. Od 20. ledna můžete své plány uvádět do života. Kolem úplňku 25. ledna si odpočiňte a věnujte se také rodině. Věnujte se svému partnerovi. 28. ledna je ideální datum na romantický večer.

Blíženci

Možná máte pocit, že se teprve probouzíte ze zimního spánku. Jste nezvykle hloubaví a zdrženliví. Nemusíte chvátat s novoročními plány. Potřebujete více času pro sebe a na přemýšlení. A na svého partnera. Bude vám dobře doma a s ním. Prozkoumejte své finance. Podívejte se, kde zbytečně utrácíte a kam můžete případně investovat. Kolem novoluní 11. ledna popřemýšlejte, na kom vám opravdu záleží.

Ke konci ledna pocítíte příval energie. Vystupte ze své komfortní zóny a pusťte se do nových věcí. Uvidíte mnoho příležitostí. Úplněk ve Lvu vám pomůže vše vyjasnit a nastartovat. Věnujte pozornost náhodám i znamením kolem vás. Leden přeje lásce. Svobodní Blíženci mohou narazit na toho pravého. Zadaní pak prohlubovat svůj vztah.

Rak

Pro vás jsou na začátku ledna důležité vztahy. Jak ty partnerské, tak přátelské a pracovní. Nabíjí vás energií. Upevněte všechny své důležité vztahy. Nezapomínejte, že je potřeba dodržet vše, co naslibujete. Štěstí je hlavně vnitřní práce. Myslete také na sebe. Kolem novolunní se vám začne dařit i finančně. Myslete i na své zdraví a odpočinek. Najděte si pohybovou aktivitu, která vás baví.

Ke konci ledna přeci jen zatoužíte i po troše samoty. Dopřejte si jí a najděte si čas na přemýšlení. Během úplňku se zaměřte na své myšlenky a pokuste se zbavit těch omezujících. Je potřeba si začít více věřit. V partnerském životě si dejte pozor na tenkou hranici mezi pomocí a vměšování se do věcí, do kterých zasahovat nemáte. Dejte si pozor na vzájemné hašteření. Ke konci ledna zase najdete více harmonie.

Lev

Je čas zazářit. Ukažte všem svůj přirozený vůdčí talent. Věnujte se své kondici a svému zdraví. Dodá vám to sílu. Najděte si čas na cvičení, který budete dodržovat. Úplněk ve Lvu vám dá příležitost ukázat všem, co ve vás je. Dejte si pozor, aby to na někoho nebylo moc. Novoluní vás nabije energií, tak pokračujte ve cvičení a pravidelném jídle. Nastavte si nové návyky, které vás posunou.

Konec ledna bude patřit vašim vztahům. Pečujte o ně. Budou vám dodávat rovnováhu. Pozorujte, koho přitahujete. Zda neodráží nějaké vaše nevyřešené komplexy. Pamatujete si svá přání, která jste měli, když jste sfoukávali svíčky na narozeninovém dortu. Letošní úplněk vám ukáže, co jste tenkrát začali. Někdo z vašeho okolí se může cítit naštvaný nebo žárlit. Nevěnujte těmto citovým upírům více energie a věnujte se sobě. Zapracujte i na své kariéře, konečně budete mít dostatek chuti i energie.

Začíná i nová fáze vašeho milostného života. Svobodní Lvi se soustředí více na péči o sebe. Ten pravý se objeví sám. Páry mohou spolupracovat na důležitých věcech. Prohloubí to jejich pouto. Nesoustřeďte se na přemýšlení o svých nedostatcích nebo o vztahu. Věnujte se cvičení, které vám pomůže se uklidnit a získat více energie. A budete neodolatelní.

Panna

Ve všem, co děláte, vás čeká dobrodružství. V lásce vás čekají vzrušující zážitky. Máte chuť se bavit. Máte odvahu riskovat a dělat to, co vás baví. Inspirujte své vnitřní dítě. Buďte kreativní. Věnujte se dětem. Nezapomeňte zařadit taky péči o své zdraví. Hýbejte se a zdravě jezte. Během úplňku ve Lvu si najděte čas na odpočinek a dobití energie. Během novoluní se zaměřte na to, kde ztrácíte energii a co vás blokuje. Osvoboďte se od těchto omezujících věcí.

Během odpočinku můžete mít dobré nápady. Nezapomeňte si je zapisovat. Úplněk může přinést i konec nefunkčních vztahů. Možná cítíte nostalgii po svátcích a nechuť k práci. Jste-li singl, nikam se nehoňte a pečujte o sebe. Ten pravý se objeví. Ke konci měsíce budete přitažliví a charismatičtí. Tak si to užijte. Pokud jste ve vztahu, naplánujte si se svým partnerem zajímavé aktivity.

Váhy

Jste na začátku transformačního období. Najděte si vždy dostatek místa pro sebe. Vnitřní práce vás posune dál. Na začátku měsíce vám bude nejlépe doma. Zvelebte si svůj domov. Ke konci měsíce se rozsvítí váš hravý a vášnivý dům. Vyrazte do společnosti a užívejte si zábavu. Čeká vás romantické období. Kolem novoluní vás můžou čekat diskuze a menší potíže s rodinou. Vaše touhy nemusí být v souladu s vašimi blízkými. Bude chvilku trvat, než se zase naladíte.

Konec měsíce bude veselejší a bude přát vztahům. Buďte ve vztazích odvážnější. Během úplňku můžete nasměrovat svou pozornost na nové lidi, kteří jsou v souladu s vašimi cíli. Naučte se říkat jasné ano nebo ne. Páry mohou vyčistit vzduch a o všem si popovídat. Šťastné páry jsou schopny dialogu a kompromisu. Budete náladoví a budete mít tendenci brát si věci osobně. Pozor na to.

Štír

Máte za sebou transformační období. Užijte si kávu s přáteli. Návštěvu nové hospůdky a podobně. Nebojte se projevit a nezapomeňte naslouchat ostatním. Přestaňte se hodnotit a pokuste se zbavit stresu. Je potřeba se zbavit pocitů viny a úzkosti. Budete mít pocit, že musíte vyřešit rodinnou situaci. Uvolněte pouta, která vás drží v minulosti.

Lednový úplněk může přinést úspěch v kariéře. Nepropásněte svou příležitost. Může se vám naskytnout nová příležitost. Zavřete jedny dveře, abyste mohli otevřít jiné. Opusťte vztahy, které vám neprospívají. Potřebujete svobodu a prostor. Věnujte více času lidem, kteří vás mohou posunout ve vaší kariéře.

Střelec

Věnujte péči svému zevnějšku. Do nového roku vstoupíte plni energie. Hlídejte si své povinnosti, abyste si toho nenabrali moc. Dokončujte své projekty včas a rozvíjejte vztahy s kolegy. V poslední době jste zřejmě museli překonat spoustu překážek. To se konečně změní. První dva lednové týdny se vám bude dařit. Hlídejte si, jak nakládáte s časem. Novoluní vám pomůže nastavit si priority.

Ke konci měsíce se vám zlepší nálada. Oceníte společnost. Uleví se vám a s přáteli si odpočinete. Důležité schůzky si zkuste naplánovat na toto období. Lednový úplněk vám přinese splnění snu nebo jasný pohled na věci, které řešíte. Nezapomeňte na své zdraví a kondici. Pomalu si hledejte čas ve svém rozvrhu na cvičení. Svobodným Střelcům se naskytnou nové příležitosti v lásce. Ti zadaní by měli vnést do svého vztahu více dobrodružství a hravosti.

Kozoroh

Dokončujete svůj proces transformace a mělo by se vám ulevit. Máte chuť objevovat nové a vzrušující věci. Kolem novoluní popřemýšlejte o tom, co potřebujete. A jděte si za tím. Možná zjistíte, že někteří lidé od vás očekávají věci, kterým se nechcete věnovat. Vše si vyjasněte a klidně odmítněte projekty, které nejsou v souladu s vašimi hodnotami.

Úplněk Lva vám pomůže prohloubit váš vztah. Eliminujte ve svém životě lidi i situace, které vám vysávají energii. Zaměřte se na věci, které vás opravdu inspirují. Stanovte si priority a hlídejte si své hranice. Úplněk vynese na povrch silné pocity. Od pohřbených emocí po sexuální touhu. Budete přitahovat pozornost ostatních, ale hlídejte si své ego.

Vodnář

Najděte si čas na přemýšlení, čeho chcete letos dosáhnout. Odpočiňte si, dokud máte možnost. Čekají vás velké změny. Zbavte se věcí i pocitů, které už vám neslouží. Přemýšlejte, co jste nezvládli říci nahlas. Řekněte to. Koncem měsíce konečně ucítíte příval energie a začne se vám dařit.

Období úplňku přeje vztahům. Udělejte si čas na svého partnera. Nezapomeňte vidět věci i jeho pohledem. Trocha kompromisu většinou vztahu prospěje. Pokud jste singl, můžete potkat někoho zajímavého. Možná vám v cestě stojí některé vaše staré zvyky.

Ryby

Můžete mít pocit, že konečně vidíte první výsledky své práce. Prospěje vám spolupráce s ostatními. Uvolněte stagnující energii, zášť i jiné rány. Pamatujte, že když někomu odpustíte, pomůžete sami sobě. Ke konci měsíce se budete dobře cítit ve společnosti. Najděte si i čas na odpočinek. Zachumlejte se do deky a přečtěte si svou oblíbenou knihu.

Při úplňku se podívejte na svůj jídelníček a možnosti, jak uvolnit stres. Pokud doma nestíháte nějaké věci, klidně někomu zaplaťte, ať je udělá za vás. Budete mít čas na důležité věci a začnete jasněji vidět nové příležitosti. Pokud jste singl, nezapomeňte chodit ven a užívat si. Zadané Ryby mohou prohlubovat svůj vztah s partnerem.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků