Volný čas

Horoskop na týden od 1. do 7. července 2024

Sbírání kytiček

Začátek prázdnin vás přiblíží vašim vnitřním pocitům. V tomto týdnu dodržte své sliby a buďte akční. Saturn se otáčí ke zpětnému chodu a může rozvolnit hranici mezi tím, co je skutečné, a co se vám může jen skutečné zdát.

Planeta lásky Venuše utvoří na začátku týdne trigon se Saturnem ve zpětném chodu. Ten podpoří vaše vztahy a dodá jim více zralosti.

Při novoluní v Raku najděte trochu disciplíny a dotáhněte věci do konce. Novoluní vás povzbudí, abyste se chovali tak, jak to cítíte.

Beran

Vyvíjíte na sebe tlak, abyste byli lepší. A to přináší úspěchy. Dejte si pozor na impulzivní utrácení. Nezapomínejte na to, že ostatní mohou vidět věci jinak. Snažte se jim porozumět. Nezapomínejte na svou rodinu. Přinese vám pocity štěstí.

Býk

Tento týden se zaměřte na to, jak vás vnímají ostatní. Je možné, že vás nechápou a některé věci si špatně vykládají. Buďte nezávislí a sebevědomí. Nezapomínejte však uznat chybu, pokud se vám něco nepovede. Zaměřte se na svou rodinu. Zřejmě se snažíte někomu pomoci, ale on vaše rady neslyší. Změňte způsob komunikace.

Blíženci

Zaměřte se na své finance. Neutrácejte zbytečně. Projděte své výdaje a pokuste se upravit i své příjmy. Objeví se příležitosti, jak své příjmy zlepšit. Dá to dost práce, tak se nenechte odradit. A ne všechny příležitosti jsou životaschopné. Buďte trpěliví a opatrní.

Rak

V tomto týdnu vás možná zklame někdo z vašich přátel. Zvažte, zda je pro vás toto přátelství cenné. Možná je načase některé vztahy změnit. Najděte si čas na své blízké. V práci se zaměřte na hmatatelné úspěchy. Myslete na ty, kteří vám kryjí záda a dejte jim najevo svou vděčnost.

Lev

Tento týden buďte flexibilní a pokud se vám někteří lidé zdají podráždění, zkuste se podívat na věc jejich pohledem. Věnujte se svým blízkým a snažte se prohloubit své důležité vztahy. Najděte si také čas na trochu pohybu.

Panna

Tento týden se hůře soustředíte. A to vás znervózňuje. Najděte rozptýlení, které vás uvolní. Ovlivňují vás ostatní lidé a některé emoce, které vás trápí, nemusí být úplně vaše. Najděte si čas na sebe i na lásku. Jste-li ve vztahu, dokončete všechny neuzavřené věci.

Váhy

Tento týden si dávejte pozor na impulzivní akce. Zejména, co se týká financí. Vše si pořádně rozmyslete. Udělejte si pořádek ve věcech. Nestačí je jen přerovnat, ale zredukovat. Dávejte si pozor na výkyvy nálad. Nezapomínejte na dostatek odpočinku i zábavy.

Štír

Možná přemýšlíte o vztahu, který podle vás není v rovnováze. Máte pocit, že více dáváte, než dostáváte. Popovídejte si o tom. Je na to vhodná doba. Vyzařujete silné charisma, tak se snažte, ať jste vidět. Vyrazte do společnosti.

Střelec

Zaměřte se na vztahy na pracovišti. Bude to chtít nějakou změnu. Může vám být svěřen důležitý projekt. Ostatní vám naslouchají, tak řekněte vše, co máte na srdci.

Kozoroh

Máte chuť vystoupit ze své komfortní zóny, což je občas potřeba. Buďte opatrní. Ne vždy to musí dopadnout dobře. Zejména v oblasti vztahů. Ostatním nemusí být náhle změny příjemné. Pokud máte v tomto týdnu zajímavé nabídky, velmi dobře si zkontrolujte podmínky.

Vodnář

Procházíte složitějším obdobím plném změn. Věřte si. Věřte svým schopnostem a zkušenostem. Podporu najdete i u svých nejbližších. Čeká vás romantické období. Single Vodnáři mohou potkat někoho zajímavého. Ti zadaní vnesou do vztahu novou jiskru.

Ryby

Pokud se tento týden pustíte do něčeho zajímavého, můžete ztratit pojem o čase. Zároveň se vám může stát, že se občas nebudete moci soustředit. Tento týden je příznivý i pro řešení věcí souvisejících s vaším zdravím. Poslouchejte svoje tělo.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com, stylecaster.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků